تاريخ: ۱۳۹۸ جمعه ۱۳ ارديبهشت ساعت ۱۶:۷ بازدید: 730      نظرات: 0      کد مطلب: 10918

تجلیل از مقام شامخ استاد در دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه،  به منظور گرامیداشت روز استاد و معلم از اساتید دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد تجلیل شد.
در این مراسم ریاست، معاونین و مسئول فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد با حضور در محل کار و کلاس های درس اعضای محترم هیئت علمی و مدرسین مدعو گرامی ضمن تبریک روز استاد، با اهدای شاخه گل از تلاش ها و زحمات این اساتید بزرگوار در اشاعه علم و دانش و تربیت نسل آینده تقدیر و تشکر بعمل آوردتد.
دکتر خلیلی رئیس دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد با اشاره به اینکه انسان با علم می تواند جامعه را به کمال برساند خاطرنشان کرد: دانشگاه با تولید و تربیت نیروی انسانی مبدا تحول و عامل توسعه اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی است و دانشگاه در تربیت انسانهای توسعه یافته می‌تواند نقش بسزایی ایفا نماید.
وی در ادامه با بیان اینکه مقام معلم و استاد از چنان جایگاه رفیعی برخوردار است که هر انسان آزاده و اندیشمندی خود را مدیون تلاش های معلمان و اساتید سخت کوش و دلسوز می داند اظهار داشت:‌ هفته معلم و استاد فرصت مغتنمی است تا جامعه به پاس تلاش و از خودگذشتگی این بزرگواران از جای برخاسته و ادب و احترام خود را نثار آنان نماید که آینده جامعه را با تعلیم دادن آینده سازان کشور رقم   می زنند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد