تاریخ: ۱۳۹۸/۲/۱۳
تجلیل از مقام شامخ استاد در دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه،  به منظور گرامیداشت روز استاد و معلم از اساتید دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد تجلیل شد.
در این مراسم ریاست، معاونین و مسئول فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد با حضور در محل کار و کلاس های درس اعضای محترم هیئت علمی و مدرسین مدعو گرامی ضمن تبریک روز استاد، با اهدای شاخه گل از تلاش ها و زحمات این اساتید بزرگوار در اشاعه علم و دانش و تربیت نسل آینده تقدیر و تشکر بعمل آوردتد.
دکتر خلیلی رئیس دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد با اشاره به اینکه انسان با علم می تواند جامعه را به کمال برساند خاطرنشان کرد: دانشگاه با تولید و تربیت نیروی انسانی مبدا تحول و عامل توسعه اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی است و دانشگاه در تربیت انسانهای توسعه یافته می‌تواند نقش بسزایی ایفا نماید.
وی در ادامه با بیان اینکه مقام معلم و استاد از چنان جایگاه رفیعی برخوردار است که هر انسان آزاده و اندیشمندی خود را مدیون تلاش های معلمان و اساتید سخت کوش و دلسوز می داند اظهار داشت:‌ هفته معلم و استاد فرصت مغتنمی است تا جامعه به پاس تلاش و از خودگذشتگی این بزرگواران از جای برخاسته و ادب و احترام خود را نثار آنان نماید که آینده جامعه را با تعلیم دادن آینده سازان کشور رقم   می زنند.