تاريخ: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۴ آذر ساعت ۱۷:۳۸ بازدید: 1454      نظرات: 1      کد مطلب: 10353

مراجعه 70 نفر از اهالی شهر گوگ تپه مهاباد به مراکز درمانی


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری مهاباد گفت: 70 نفر از اهالی شهر گوگ تپه با علایم مسمومیت به مراکز درمانی این شهرستان مراجعه کردند.
خشایار صنعتی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: خوشبختانه بیشتر این افراد بصورت سرپایی درمان شده و تا ساعت 9 امروز صبح تنها 3 نفر از اهالی در بیمارستان همچنان بستری بودند.
وی افزود: بعد از حادثه تالار پذیرایی پلمپ شده بود ولی باتوجه به بازدید صورت گرفته و عدم مشکلات بهداشتی در محل، دستور فک پلپ این مکان صادر شده است.
صنعتی تصریح کرد: نمونه برداری از آب شرب تالار که شامل 2 منبع آب روستایی و یک حلقه چاه بود، صورت گرفته و آلودگی خاصی در آن مشاهده نشده و نمونه ای از غذا و یا مواد خوراکی از جمله شیرینی نیز بدلیل مصرف کامل در تالار وجود نداشته که آزمایش شود.
وی اضافه کرد: طبق شواهد بدست آمده می‎توان گفت که مسمومیت به‎وجود آمده در این تالار ناشی از مصرف مواد غذایی بوده و مشکلی در آب شرب این تالار وجود نداشته است. 
روز شنبه 10 آذرماه تعدادی از مهمانان یک تالار عروسی در حاشیه شهر گوگ تپه مهاباد دچار علایم مسمومیت شده و به مراکز درمانی مراجعه کردند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۷/۹/۱۴
با عرض سلام خدمت تمامی پرسنل شبکه و بهداشت مهاباد و شهروندان گرامی. بنده به عنوان یکی از پرسنل های تالار خضری به استحضار میرسانم که بنده در بیشتر تالارهای شهر کار کردم و از همه ی دستورات تالار که شامل آشپزی و چای پزی و پذیرایی های دیگه آگاه بودم و هستم. با حفظ احترام و خسته نباشید به تالارهای دیگه موجود در مهاباد و پرسنلهای تالار،باید به عرض برسانم که تابه حال هیچ تالاری به اندازه ی تالار خضری مجهز و کاملا بهداشتی ندیده ام واگفته نماند که بنده در طول هفته حداقل شاهد سه یا چهارباربازدید ماموران بهداشتی در تالار بوده ام و همه ی پرسنلهایش دارای کارت بهداشت و کلاه و لباس مخصوص تالار هستند و این حکم از طرف مدیریت تالار کاملا قطعی و جدی بوده است. واز مدیر شبکه بهداشت و ماموران بهداشت تشکر فراوان دارم که سریعا پیگیر قضیه بودند و مشکل را حل نمودند چون هیچ چیز از جان یک نفر مهم تر نیست

نظر خود را براي ما ارسال كنيد