تاريخ: ۱۳۹۷ شنبه ۲۷ مرداد ساعت ۱۲:۸ بازدید: 1615      نظرات: 0      کد مطلب: 9988

راهیابی فیلم کارگردان مهابادی به سی و یکمین جشنواره بین المللی کودک و نوجوان


 به گزارش پایگاه خبری هاژه فیلم داستانی "استادیوم"  به کارگردانی کیوان فهیمی مدرس انجمن سینمای جوانان مهاباد  به سی و یکمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان راه یافت 

رئیس انجمن سینمای جوانان مهاباد در این باره اظهار کرد: فیلم کوتاه داستانی "استادیوم" با 10 فیلم دیگر در سی و یکمین جشنواره  بین المللی فیلم کودک و نوجوان به رقابت خواهد پرداخت.

رحیم بایزیدی افزود: فیلم کوتاه داستانی "استادیوم"  به مدت زمان  15 دقیقه روایت پسر نوجوانی برای رفتن به استادیوم در ماشین پدرش پنهان می شود اما پدر به استادیوم نمی رود و درگیر یک سری ماجرا می شود.

بایزیدی در مورد این کارگردان مهابادی گفت: کیوان فهیمی کارشناس ارشد کارگردانی تئاتر و  مدرس کارگاه فیلمسازی تجربه گرا  انجمن سینمای جوانان مهاباد بوده و فعالیت خویش را از سال 1376 با تولید فیلم کوتاه از سینمای جوانان مهاباد شروع و وی تولید 6 فیلم کوتاه داستانی را درکارنامه خود دارد.

فیلم داستانی "استادیوم" به تهیه کنندگی سمیرا مرزبان و کیوان فهیمی، شارو فیلم است.

لازم به ذکر است که سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا داد در تاریخ 8 الی 14 شهریور ماه 1397در شهر اصفهان برگزار می شود.

انجمن سینمای جوانان مهاباد یکی از انجمن های فعال در زمینه فیلمسازی و مشاغل سینمایی با سابقه 32سال در جنوب استان آذربایجان غربی فعالیت می کند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد