تاریخ: ۱۳۹۷/۵/۲۷
راهیابی فیلم کارگردان مهابادی به سی و یکمین جشنواره بین المللی کودک و نوجوان

 به گزارش پایگاه خبری هاژه فیلم داستانی "استادیوم"  به کارگردانی کیوان فهیمی مدرس انجمن سینمای جوانان مهاباد  به سی و یکمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان راه یافت 

رئیس انجمن سینمای جوانان مهاباد در این باره اظهار کرد: فیلم کوتاه داستانی "استادیوم" با 10 فیلم دیگر در سی و یکمین جشنواره  بین المللی فیلم کودک و نوجوان به رقابت خواهد پرداخت.

رحیم بایزیدی افزود: فیلم کوتاه داستانی "استادیوم"  به مدت زمان  15 دقیقه روایت پسر نوجوانی برای رفتن به استادیوم در ماشین پدرش پنهان می شود اما پدر به استادیوم نمی رود و درگیر یک سری ماجرا می شود.

بایزیدی در مورد این کارگردان مهابادی گفت: کیوان فهیمی کارشناس ارشد کارگردانی تئاتر و  مدرس کارگاه فیلمسازی تجربه گرا  انجمن سینمای جوانان مهاباد بوده و فعالیت خویش را از سال 1376 با تولید فیلم کوتاه از سینمای جوانان مهاباد شروع و وی تولید 6 فیلم کوتاه داستانی را درکارنامه خود دارد.

فیلم داستانی "استادیوم" به تهیه کنندگی سمیرا مرزبان و کیوان فهیمی، شارو فیلم است.

لازم به ذکر است که سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا داد در تاریخ 8 الی 14 شهریور ماه 1397در شهر اصفهان برگزار می شود.

انجمن سینمای جوانان مهاباد یکی از انجمن های فعال در زمینه فیلمسازی و مشاغل سینمایی با سابقه 32سال در جنوب استان آذربایجان غربی فعالیت می کند.