تاريخ: ۱۳۹۷ جمعه ۲۲ تير ساعت ۱۷:۳۸ بازدید: 1070      نظرات: 2      کد مطلب: 9789

بیش از 100 حادثه در 18 روز در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد از انجام 102 ماموریت در 18 روز خبر داد.

رحمان احمدی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در سه ماهه نخست امسال 98 مورد حادثه روی داده که 29 مصدوم و 9 فوتی درپی داشته است. بیشتر فوتی ها مربوط به تصادفات بوده است.

وی افزود: در 18 روز ماه جاری 102 مورد حادثه در شهرستان مهاباد اتفاق افتاده است.

وی در رابطه با تاخیر پیش آمده به هنگام رسیدن به محل حادثه غرق شدگی در سد مهاباد اظهار کرد: متاسفانه آتش سوزی گسترده در روستای سویناس روی داده بود و نیروهای غواصی و و اطفای حریق شهرستان نیز در آنجا حضور داشتند اما در اعلام مدت زمان تاخیری در رسانه ها اغراق صورت گرفته است.

احمدی افزود: انجام ماموریت به بیرون از شهر مستلزم صدور مجوز از سوی شهردار و فرمانداری است و با صدور مجوز در محل حاضر شده، درحالیکه مسئولیت وقوع هرگونه حادثه برای آتش نشانان در خارج از شهربر عهده خود آتش نشانان است، اما با این وجود نیز این نیروهای این سازمان برای انجام عملیات در هر نقطه از شهرستان حاضر و آماده هستند.

وی در پایان افزود: تیم نجات غریق شهرداری مهاباد از بهترین غواصان منطقه هستند و برای جست و جوی غرق شدگان از شهرهای دیگر به این سازمان اعلام نیاز می شود.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

1
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۷/۴/۲۳
شاید بهترین غواصان راداشته باشیم اماتابستان ۹۶ خواهرزاده من تو سد غرق شده بود به عینه دیدم انطور که باید احساس مسولیت ندارند وجادارد از تمام دست اندرکاران شرکت شیلات تشکروقدر دانی کنم که خیلی دلسوزاته عمل نمودن وتا ساعت ۳ شب بدونه استراحت تلاش کردن ومن دستشان رامیبوسم
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۷/۴/۲۲
زور به داخه وه

اوانه همویان هاو شاری و برا وخوشکی ایمه ننظر خود را براي ما ارسال كنيد