تاريخ: ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۹ تير ساعت ۲۳:۵۸ بازدید: 1269      نظرات: 0      کد مطلب: 9769

محور بوکان میاندواب باز هم قربانی گرفت!


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه روز سه شنبه 19 تیرماه فرمانده نیروی انتظامی بوکان از وقوع تصادف مابین دو خودرو وانت کاپرا و سواری روا در محور بوکان میاندواب با 1 کشته و چند زخمی خبر داد. 
سرهنگ محبعلی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: بدنبال تماس های مردمی با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف مرگبار در محور بوکان _ میاندوآب (ما بین اوچ تپه و داشبند) بلافاصله فرمانده انتظامی و نیروهای تحت امر در معیت عوامل امدادی وپلیس راه در محل وقوع تصادف حضوریافتند.
وی افزود: در تصادف فوتی امروز مابین خودرو های وانت کاپرا و سواری روآ اتفاق افتاد به علت شدت تصادف و جراحات وارده راننده خودروی سواری روآ در دم فوت و راننده و سرنشینان وانت کاپرا که از اعضای یک خانواده هستند مصدوم گردیدند.
فرمانده نیروی انتظامی بوکان تصریح کرد: علت این حادثه انحراف به چب، سرعت و سبقت غیر مجاز راننده خودروی وانت کاپرا بوده است.
سرهنگ محبعلی خاطرنشان کرد: متاسفانه علیرغم تاکیدات و توصیه های مکرر پلیس در جهت رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از جمله داشتن سرعت مطمئنه وپرهیز از سرعت و سبقت غیر مجاز بازشاهد وقوع تصادفات این چنینی به جهت عدم رعایت اصول راهنمایی و رانندگی هستیم.
شایان ذکر است این چندمین تصادف در روزهای اخیر در این محور است. ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد