تاریخ: ۱۳۹۷/۴/۱۹
محور بوکان میاندواب باز هم قربانی گرفت!
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه روز سه شنبه 19 تیرماه فرمانده نیروی انتظامی بوکان از وقوع تصادف مابین دو خودرو وانت کاپرا و سواری روا در محور بوکان میاندواب با 1 کشته و چند زخمی خبر داد. 
سرهنگ محبعلی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: بدنبال تماس های مردمی با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف مرگبار در محور بوکان _ میاندوآب (ما بین اوچ تپه و داشبند) بلافاصله فرمانده انتظامی و نیروهای تحت امر در معیت عوامل امدادی وپلیس راه در محل وقوع تصادف حضوریافتند.
وی افزود: در تصادف فوتی امروز مابین خودرو های وانت کاپرا و سواری روآ اتفاق افتاد به علت شدت تصادف و جراحات وارده راننده خودروی سواری روآ در دم فوت و راننده و سرنشینان وانت کاپرا که از اعضای یک خانواده هستند مصدوم گردیدند.
فرمانده نیروی انتظامی بوکان تصریح کرد: علت این حادثه انحراف به چب، سرعت و سبقت غیر مجاز راننده خودروی وانت کاپرا بوده است.
سرهنگ محبعلی خاطرنشان کرد: متاسفانه علیرغم تاکیدات و توصیه های مکرر پلیس در جهت رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از جمله داشتن سرعت مطمئنه وپرهیز از سرعت و سبقت غیر مجاز بازشاهد وقوع تصادفات این چنینی به جهت عدم رعایت اصول راهنمایی و رانندگی هستیم.
شایان ذکر است این چندمین تصادف در روزهای اخیر در این محور است.