تاريخ: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۶ دي ساعت ۱۷:۵۲ بازدید: 1551      نظرات: 3      کد مطلب: 4934
نماینده مهاباد در گفتگو با هاژه

فردا با حضور وزیر کار،رفاه و تعاون اجتماعی بیمارستان 96 تختخوابی کلنگ زنی خواهد شد


نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: بیمارستان 96 تختخوابی تامین اجتماعی شهرستان مهاباد روز پنج شنبه 7 دی ماه با حضور علی ربیعی وزیر کار، رفاه و تعاون اجتماعی کلنگ زنی خواهد شد.

 

مهندس محمودزاده افزود: ضریب اشغال تخت بیمارستان مهاباد 80 درصد به بالا است و از نظر جمعیتی بسیار ضروریست بیمارستان تامین اجتماعی نیز در این شهرستان احداث شود چرا که تعداد بیمه شدگان این سازمان در مهاباد حدود 100 هزار نفر بوده و روزانه به طور متوسط 800 نفر به دی کلینیک کنونی مراجعه می نماید.

نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دی کلینیک کنونی تامین اجتماعی مهاباد دارای 12 تخت سرپایی است، گفت: برنامه اولیه توسعه دی کلینیک کنونی بود که مورد توافق ما واقع نشد در نهایت تصمیم بر آن گرفته شد بیمارستان 64 تختخوابی احداث و پس از جلساتی که با وزیر داشتیم به 96 تختخوابی ارتقا پیدا کرد.

وی اضافه کرد: این بیمارستان از سوی هیات مدیره تامین اجتماعی کشور مصوب و تامین اعتبار شده است و یکی از خصوصیات احداث این گونه بیمارستان ها این است که نیازی نیست در بودجه کشور گنجانده شود بلکه احداث آن از محل درآمدهای خود سازمان بوده و احداث آن نیز سریعتر خواهد بود.

مهندس محمودزاده در مورد سایر طرح های بیمارستانی در شهرستان مهاباد گفت: بیمارستان 100 تختخوابی در حیاط بیمارستان مهاباد و دی کلینیک تخصصی هلال احمر در 6 طبقه که در حیاط شیر و خورشید سابق قرار دارد به پیمانکار واگذاری شده اند.

وی خاطر نشان کرد: علاوه بر این طرحها بیمارستان 350 تختخوابی مهاباد نیز در بودجه سال 97 پیشنهاد شده است و پیگیری های لازم در خصوص احداث آن با دقت انجام خواهد شد.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
1
پاسخ به این اظهارنظر

ابوبکر عبدالله پور عیسی کند ۱۳۹۶/۱۰/۷
احتراما اعلام میدارد زمین مورد نظر بیمارستان ۹۶ تختخوابی که امروز توسط آقای وزیر محترم رفاوتعاون ونماینده شهرستان مهاباد آقای مهندس محمودزاده کلنگ زنی می‌شود شخصی است نه دولتی صاحبآن زمین عبارتند ازخانواده‌های عبدالله پور .........وغیره
كريم احمديان ۱۳۹۶/۱۰/۱۵
دوست عزيز طبق مدارك و مستندات ارائه شده توسط مسئولين كه در سايت هاژه هم قبلا درج شده اين زمين داراي كاربري بهداشتي بوده و مالك آن دولت است كه متاسفانه در دوره قبل مجلس بصورت غير قانوني به اشخاص واگذار شده بود
2
0
پاسخ به این اظهارنظر

عثمان ۱۳۹۶/۱۰/۶
باتشکر وخسته نباشید به نماینده محترم که واقعا زحمت میکشند ورود وزیرمحترم تعاون راتبریک میگویم
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۶/۱۰/۶
بسیار بسیار متشکرم از پوشش خبری تون

نظر خود را براي ما ارسال كنيد