تاريخ: ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۹ آذر ساعت ۱۸:۴۳ بازدید: 850      نظرات: 1      کد مطلب: 4854

توقیف کالای قاچاق خارجی در بوکان


 سرهنگ کارآگاه مجید محبعلی رئیس پلیس شهربوکان  روز یک شنبه 19 آذرماه 96 در گفتگو با خبرنگار هاژه از کشف و ضبط محموله قاچاق در بوکان خبر داد و گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز و مقابله با ورود کالاهای خارجی به بازار و جلوگیری از این تجارت بی ریشه، تیم های عملیاتی  انتظامی شهرستان بوکان هنگام کنترل وسایط نقلیه عبوری در محور های مواصلاتی شهرستان از یک دستگاه تریلی باری ۱۸ چرخ تعداد ۸۴۰۰ جفت انواع دستکش خارجی را کشف و ضبط نموند.

سرهنگ محبعلی اضافه کرد: محوله قاچاق کشف شده به طرز ماهرانه ای در بار تریلی جاسازی شده بود که توسط تیم های عملیاتی کشف گردید.

وی ارزش ریالی کالای مکشوفه را بیش از ۲۵۰ میلیون ریال عنوان نمود و افزود: ضمن توقیف تریلی حامل بار قاچاق در این خصوص یک نفر نیز دستگیر شده که به همراه پرونده به مراجع قضایی تحویل گردید.

رئیس پلیس شهربوکان  با قدرادنی از حسن همکاری شهروندان با پلیس در راستای مقابله و مبارزه با پدیده شوم قاچاق اظهار داشت  شهروندان محترم می توانند در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد، انتقاد، شکایات و یا تقدیر از عملکرد پلیس با شماره تلفن ۱۹۷ تماس حاصل فرمایند.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

آوان ۱۳۹۶/۹/۲۰
ممنون

نظر خود را براي ما ارسال كنيد