تاریخ: ۱۳۹۶/۹/۱۹
توقیف کالای قاچاق خارجی در بوکان

 سرهنگ کارآگاه مجید محبعلی رئیس پلیس شهربوکان  روز یک شنبه 19 آذرماه 96 در گفتگو با خبرنگار هاژه از کشف و ضبط محموله قاچاق در بوکان خبر داد و گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز و مقابله با ورود کالاهای خارجی به بازار و جلوگیری از این تجارت بی ریشه، تیم های عملیاتی  انتظامی شهرستان بوکان هنگام کنترل وسایط نقلیه عبوری در محور های مواصلاتی شهرستان از یک دستگاه تریلی باری ۱۸ چرخ تعداد ۸۴۰۰ جفت انواع دستکش خارجی را کشف و ضبط نموند.

سرهنگ محبعلی اضافه کرد: محوله قاچاق کشف شده به طرز ماهرانه ای در بار تریلی جاسازی شده بود که توسط تیم های عملیاتی کشف گردید.

وی ارزش ریالی کالای مکشوفه را بیش از ۲۵۰ میلیون ریال عنوان نمود و افزود: ضمن توقیف تریلی حامل بار قاچاق در این خصوص یک نفر نیز دستگیر شده که به همراه پرونده به مراجع قضایی تحویل گردید.

رئیس پلیس شهربوکان  با قدرادنی از حسن همکاری شهروندان با پلیس در راستای مقابله و مبارزه با پدیده شوم قاچاق اظهار داشت  شهروندان محترم می توانند در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد، انتقاد، شکایات و یا تقدیر از عملکرد پلیس با شماره تلفن ۱۹۷ تماس حاصل فرمایند.