تاريخ: ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۶ مهر ساعت ۱۳:۳ بازدید: 365      نظرات: 0      کد مطلب: 4643

دیدار ریاست فرهنگ و ارشاد اسلامی و برخی از اصحاب رسانه با فرمانده نیروی انتظامی مهاباد


به مناسبت هفته نیروی انتظامی رئیس و کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از هنرمندان و اصحاب رسانه با فرمانده ی نیروی انتظامی مهاباد دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدی این دیدار صمیمانه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد با گرامیداشت این هفته تعامل همه جانبه با مسئولین در جهت تعالی فرهنگ و هنر شهرستان را از ضروریات توصیف نمود.

قادر مرادی اظهار کرد: نشست تعاملی امروز نیز در همین راستا می باشد و امیدواریم بتوانیم از نقطه نظرات فرماندهی نیروی انتظامی و همچنین ارائه پیشنهادات سازنده از سوی هنرمندان و اصحاب رسانه بهره مندی لازم را در جهت اهداف عالیه فرهنگی و اجتماعی شهر ببریم.

فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد با تقدیر از هنرمندان شهرستان و ریاست اداره فرهنگ و ارشاد به دلیل همکاری و همدلی مناسب در زمینه مسائل فرهنگی و اجتماعی با نیروی انتظامی بیان داشت: ارتباط اصحاب رسانه و هنرمندان با ناجا یک ارتباط تنگاتنگ است و ما نیز در جهت اهداف خود به هنرمند و خبرنگار نیازمندیم و با یک تعامل خوب اهداف قلبی همگان و دستیابی به فرهنگ صحیح شهروندی محقق خواهد شد.

 سرهنگ ظهیریان افزوددر حوزه آسیب های اجتماعی و تهاجمات فرهنگی، تعامل همه دستگاههای فرهنگی با نیروی انتظامی می تواند در شناسایی و مقابله فرهنگی با تهدیدات موثر باشد، همچنین با توجه به این که رسانه در افزایش آگاهی مردم در جرایم اجتماعی و در فرهنگ سازی و افزایش امنیت اجتماعی می تواند بسیار نقش آفرین باشد، نیروی انتظامی می تواند با تعامل با این حوزه در افزایش امنیت اجتماعی بکوشد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد