تاریخ: ۱۳۹۶/۷/۱۶
دیدار ریاست فرهنگ و ارشاد اسلامی و برخی از اصحاب رسانه با فرمانده نیروی انتظامی مهاباد

به مناسبت هفته نیروی انتظامی رئیس و کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از هنرمندان و اصحاب رسانه با فرمانده ی نیروی انتظامی مهاباد دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدی این دیدار صمیمانه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد با گرامیداشت این هفته تعامل همه جانبه با مسئولین در جهت تعالی فرهنگ و هنر شهرستان را از ضروریات توصیف نمود.

قادر مرادی اظهار کرد: نشست تعاملی امروز نیز در همین راستا می باشد و امیدواریم بتوانیم از نقطه نظرات فرماندهی نیروی انتظامی و همچنین ارائه پیشنهادات سازنده از سوی هنرمندان و اصحاب رسانه بهره مندی لازم را در جهت اهداف عالیه فرهنگی و اجتماعی شهر ببریم.

فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد با تقدیر از هنرمندان شهرستان و ریاست اداره فرهنگ و ارشاد به دلیل همکاری و همدلی مناسب در زمینه مسائل فرهنگی و اجتماعی با نیروی انتظامی بیان داشت: ارتباط اصحاب رسانه و هنرمندان با ناجا یک ارتباط تنگاتنگ است و ما نیز در جهت اهداف خود به هنرمند و خبرنگار نیازمندیم و با یک تعامل خوب اهداف قلبی همگان و دستیابی به فرهنگ صحیح شهروندی محقق خواهد شد.

 سرهنگ ظهیریان افزوددر حوزه آسیب های اجتماعی و تهاجمات فرهنگی، تعامل همه دستگاههای فرهنگی با نیروی انتظامی می تواند در شناسایی و مقابله فرهنگی با تهدیدات موثر باشد، همچنین با توجه به این که رسانه در افزایش آگاهی مردم در جرایم اجتماعی و در فرهنگ سازی و افزایش امنیت اجتماعی می تواند بسیار نقش آفرین باشد، نیروی انتظامی می تواند با تعامل با این حوزه در افزایش امنیت اجتماعی بکوشد.