تاريخ: ۱۳۹۶ شنبه ۱۱ شهريور ساعت ۲۰:۴۲ بازدید: 439      نظرات: 0      کد مطلب: 4460

افتتاح هفتمین نمایشگاه هنرهای تجسمی در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، روز شنبه 11 شهریور ماه 1396، نمایشگاه هنرهای تجسمی  آثار شیما میر محمودی در نگارخانه تالار وحدت شهرداری مهاباد با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد و جمعی از علاقمندان این هنر افتتاح گردید.

قادر مرادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان مهاباد در آئین افتتاح این نمایشگاه اظهار کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون 6 نمایشگاه هنرهای تجسمی در این شهرستان برگزار گردیده واین نمایشگاه هفتمین نمایشگاه در این عرصه است که با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان مهاباد برگزار می شود.

شیما میر محمودی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: این نمایشگاه، اولین نمایشگاه انفرادی وی است که 100 اثر در دو حوزه گرافیک و نقاشی به نمایش گذاشته شده است.

وی افزود: 8 سال است که در این حوزه مشغول به فعالیت می باشم و 2 سال است که به صورت حرفه ای در این بخش فعالیت دارم و تا کنون در 7 نمایشگاه گروهی شرکت کرده ام ولی با حمایت های خانواده و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اولین نمایشگاه انفرادی خود را برگزار نموده ام.

میر محمودی هدف خود را از برگزاری این نمایشگاه آشنایی مردم با آثار وی و تغییر ذهنیت عامه مردم از هنر گرافیک و ایجاد درک صحیح از هنر نقاشی و گرافیک عنوان کرد و گفت: در این نمایشگاه سعی شده  سبک های مختلفی از جمله سیاه قلم، گرافیک، طراحی و جعبه سازی با موضوعات و عنوان مختلف به نمایش گذاشته شود.

نمایشگاه هنرهای تجسمی این هنرمند جوان از تاریخ 12 شهریورماه لغایت 18شهریور ماه هر روز در دو نوبت صبح از ساعت 9.30 الی 13 و در نوبت عصر از ساعت 17 الی 20 در تالار وحدت شهرستان مهاباد برای بازدید عموم دایر است.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد