تاریخ: ۱۳۹۶/۶/۱۱
افتتاح هفتمین نمایشگاه هنرهای تجسمی در مهاباد

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، روز شنبه 11 شهریور ماه 1396، نمایشگاه هنرهای تجسمی  آثار شیما میر محمودی در نگارخانه تالار وحدت شهرداری مهاباد با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد و جمعی از علاقمندان این هنر افتتاح گردید.

قادر مرادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان مهاباد در آئین افتتاح این نمایشگاه اظهار کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون 6 نمایشگاه هنرهای تجسمی در این شهرستان برگزار گردیده واین نمایشگاه هفتمین نمایشگاه در این عرصه است که با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان مهاباد برگزار می شود.

شیما میر محمودی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: این نمایشگاه، اولین نمایشگاه انفرادی وی است که 100 اثر در دو حوزه گرافیک و نقاشی به نمایش گذاشته شده است.

وی افزود: 8 سال است که در این حوزه مشغول به فعالیت می باشم و 2 سال است که به صورت حرفه ای در این بخش فعالیت دارم و تا کنون در 7 نمایشگاه گروهی شرکت کرده ام ولی با حمایت های خانواده و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اولین نمایشگاه انفرادی خود را برگزار نموده ام.

میر محمودی هدف خود را از برگزاری این نمایشگاه آشنایی مردم با آثار وی و تغییر ذهنیت عامه مردم از هنر گرافیک و ایجاد درک صحیح از هنر نقاشی و گرافیک عنوان کرد و گفت: در این نمایشگاه سعی شده  سبک های مختلفی از جمله سیاه قلم، گرافیک، طراحی و جعبه سازی با موضوعات و عنوان مختلف به نمایش گذاشته شود.

نمایشگاه هنرهای تجسمی این هنرمند جوان از تاریخ 12 شهریورماه لغایت 18شهریور ماه هر روز در دو نوبت صبح از ساعت 9.30 الی 13 و در نوبت عصر از ساعت 17 الی 20 در تالار وحدت شهرستان مهاباد برای بازدید عموم دایر است.