تاريخ: ۱۳۹۶ شنبه ۲۷ خرداد ساعت ۱۸:۴۴ بازدید: 424      نظرات: 0      کد مطلب: 4050

احمد احمدی ملی پوش مهابادی بادبانی: روند امیدوارکننده ای در اردوی اسپانیا دارم


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه،احمد احمدی  ملی پوش بادبانی اهل مهاباد در خصوص اردوی خود در کشور اسپانیا گفت: اردویي هم اكنون كه در آن حضور دارم زير نظر مربي ايتاليايي لوكا دووتي و ورزشكاراني از اسپانيا، ايرلند، كانادا، آرزژانتين، ترکيه، كرواسي، سوئيس در حال برگزاري هست. 
احمدی هدف از اردوی خود را آمادگی و حضور موفق در مسابقات جهاني مجارستان در شهريورماه امسال و انتخابي المپيك ژاپن دانست و ادامه داد: اولين دوره انتخابی المپیک شهريور سال آینده در دانمارك برگزار مي شود و غیر از این مسابقات بازيهاي آسيايي اندونزي نیز پیش رو است که امیدوارم با قدرت در آن شرکت کنم.
 وی در خصوص تمرینات آمادگی خود اظهار داشت: خداروشكر تمرينات به صورت خيلي عالي در بعد تمرين روي آب، وزنه، هوازي و دوچرخه به صورت برنامه ريزي شده ادامه دارد و پيشرفت خيلي خوبي را در مسابقاتي كه بين خودمان به صورت تمريني برگزار كرديم داشته ام و مربيان رضايت كامل را دارند.
  احمدی ادامه داد: در تمرينات سرعتی قايق نيز در بادهاي زياد و كم لوكا و آناليزر تيم از سرعت قايقم راضي بوده و نسبت به حريفان سرعت قايق خوبي پيدا كرده ام و خداروشكر روند اميدوار كننده ايي را سپري كرده ام.
 وی تاکید کرد: تمرينات سخت ادامه دارد و انشالله بتوانم نتايج اين زحمات رو با نتيجه درخشان در مسابقات پيش رو بگیرم.
 احمدی در پایان خاطرنشان کرد: جا دارد از اميني رئيس فدراسيون، مرادي دبیرکل و اتابكي رئیس کمیته بادبانی نهايت تشكر را بكنم چراکه  اگر كمك بزرگان نبود الان در اين شرايط خوب تمريني نبودم.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد