تاریخ: ۱۳۹۶/۳/۲۷
احمد احمدی ملی پوش مهابادی بادبانی: روند امیدوارکننده ای در اردوی اسپانیا دارم
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه،احمد احمدی  ملی پوش بادبانی اهل مهاباد در خصوص اردوی خود در کشور اسپانیا گفت: اردویي هم اكنون كه در آن حضور دارم زير نظر مربي ايتاليايي لوكا دووتي و ورزشكاراني از اسپانيا، ايرلند، كانادا، آرزژانتين، ترکيه، كرواسي، سوئيس در حال برگزاري هست. 
احمدی هدف از اردوی خود را آمادگی و حضور موفق در مسابقات جهاني مجارستان در شهريورماه امسال و انتخابي المپيك ژاپن دانست و ادامه داد: اولين دوره انتخابی المپیک شهريور سال آینده در دانمارك برگزار مي شود و غیر از این مسابقات بازيهاي آسيايي اندونزي نیز پیش رو است که امیدوارم با قدرت در آن شرکت کنم.
 وی در خصوص تمرینات آمادگی خود اظهار داشت: خداروشكر تمرينات به صورت خيلي عالي در بعد تمرين روي آب، وزنه، هوازي و دوچرخه به صورت برنامه ريزي شده ادامه دارد و پيشرفت خيلي خوبي را در مسابقاتي كه بين خودمان به صورت تمريني برگزار كرديم داشته ام و مربيان رضايت كامل را دارند.
  احمدی ادامه داد: در تمرينات سرعتی قايق نيز در بادهاي زياد و كم لوكا و آناليزر تيم از سرعت قايقم راضي بوده و نسبت به حريفان سرعت قايق خوبي پيدا كرده ام و خداروشكر روند اميدوار كننده ايي را سپري كرده ام.
 وی تاکید کرد: تمرينات سخت ادامه دارد و انشالله بتوانم نتايج اين زحمات رو با نتيجه درخشان در مسابقات پيش رو بگیرم.
 احمدی در پایان خاطرنشان کرد: جا دارد از اميني رئيس فدراسيون، مرادي دبیرکل و اتابكي رئیس کمیته بادبانی نهايت تشكر را بكنم چراکه  اگر كمك بزرگان نبود الان در اين شرايط خوب تمريني نبودم.