تاريخ: ۱۴۰۲ پنج شنبه ۱۶ آذر ساعت ۱۷:۲۵ بازدید: 725      نظرات: 2      کد مطلب: 22267

دستگیری باند سارقان و مالخران منازل و اماکن خصوصی در مهاباد


 

باند سارقان و مالخران منازل و اماکن خصوصی در مهاباد دستگیر شدند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری هاژه؛ فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی در این شهرستان که باعث ایجاد نارضایتی شهروندان شده بود، به دلیل حساسیت موضوع شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار کاراگاهان اداره مبارزه با سرقت انتظامی شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ یوسف اشرفی افزود: در بررسیهای به عمل آمده کارآگاهان موفق شدند یکی از سارقان سابقه دار را شناسایی و با تعقیب و مراقبت شبانه روزی، در چند عملیات غافلگیرانه دو نفر سارق سابقه دار و سه نفر مالخر را در محلات مختلف شهرستان مهاباد دستگیرکنند.

سرهنگ اشرفی اظهارکرد: متهمان در تحقیقات تکمیلی و مواجهه با مدارک موجود به انجام ۱۹ فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی در سطح شهر مهاباد  اعتراف کردند.

وی افزود: در مجموع در این زمینه سه نفر سارق حرفه ای و سابقه دار و سه نفر مالخر دستگیر شدند و مقادیر زیادی از اموال مسروقه از آنان کشف و ضبط شد.

 

فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد اضافه کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

 

سرهنگ اشرفی، در ادامه از مالبختگان خواست برای شناسایی و تحویل اموال خود در وقت اداری به پلیس آگاهی این فرماندهی مراجعه کنند.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

کوله وار ۱۴۰۲/۹/۲۷
اماتورها هم تاابد اماتور نمی مونند.میرن داخل زندان گرم با تخت نرم.روزی سه وعده غذا که برای این افراد چلوکباب سلطانی محسوب میشه. دوره می بینند سال بعد حرفه ای میشن میان بیرون.ماامسال کلر ابی مون رو نوکردیم.الان توتصویر دیدم ترسیدم.از الان به بعد هرجابرم باخودم میبرمش خلاص!عمرا بزارم دزد ببره!
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

ف ۱۴۰۲/۹/۱۶
بسیار سپاسگزاریم از زحمات پلیس

نظر خود را براي ما ارسال كنيد