تاریخ: ۱۴۰۲/۹/۱۶
دستگیری باند سارقان و مالخران منازل و اماکن خصوصی در مهاباد

 

باند سارقان و مالخران منازل و اماکن خصوصی در مهاباد دستگیر شدند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری هاژه؛ فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی در این شهرستان که باعث ایجاد نارضایتی شهروندان شده بود، به دلیل حساسیت موضوع شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار کاراگاهان اداره مبارزه با سرقت انتظامی شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ یوسف اشرفی افزود: در بررسیهای به عمل آمده کارآگاهان موفق شدند یکی از سارقان سابقه دار را شناسایی و با تعقیب و مراقبت شبانه روزی، در چند عملیات غافلگیرانه دو نفر سارق سابقه دار و سه نفر مالخر را در محلات مختلف شهرستان مهاباد دستگیرکنند.

سرهنگ اشرفی اظهارکرد: متهمان در تحقیقات تکمیلی و مواجهه با مدارک موجود به انجام ۱۹ فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی در سطح شهر مهاباد  اعتراف کردند.

وی افزود: در مجموع در این زمینه سه نفر سارق حرفه ای و سابقه دار و سه نفر مالخر دستگیر شدند و مقادیر زیادی از اموال مسروقه از آنان کشف و ضبط شد.

 

فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد اضافه کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

 

سرهنگ اشرفی، در ادامه از مالبختگان خواست برای شناسایی و تحویل اموال خود در وقت اداری به پلیس آگاهی این فرماندهی مراجعه کنند.