تاريخ: ۱۴۰۱ سه شنبه ۲۲ شهريور ساعت ۱۳:۴۹ بازدید: 1299      نظرات: 0      کد مطلب: 20452
رضا فیروزی، نایب رییس فدراسیون بدنسازی خبر داد:

برگزاری مسابقات قویترین مردان کاپ آزاد ایران در مهاباد


نایب رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام اعلام کرد مسابقات قویترین مردان کاپ آزاد کشوری روزهای 23 و 24 شهریورماه در مهاباد برگزار می گردد.

به گزارش هاژه اسپورت؛ رضا فیروزی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در خصوص برگزاری مسابقات قویترین مردان کاپ آزاد کشوری به میزبانی مهاباد اظهار داشت: مسابقات قویترین مردان کاپ آزاد کشوری قرار است به همت هیات استان آذربایجان غربی به ویژه آقای پورایراندوست سرپرست هیات این استان در روزهای 23 و 24 شهریور ماه در شهر مهاباد برگزار شود. این مسابقات به مناسبت هفته دولت و به نام جام ریاست جمهوری نامگذاری شده است.

وی افزود: این رقابت ها در دو دسته 105- و 105+ کیلوگرم با حضور ورزشکارانی از سراسر ایران برگزار می شود. ثبت نام و وزن کشی ورزشکاران روز چهارشنبه از ساعت 14 ظهر الی 17 بعدازظهر انجام خواهد شد.

نایب رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام خاطرنشان کرد: مسابقات در دو مرحله مقدماتی و فینال انجام خواهد گردید. مرحله مقدماتی این مسابقات از بعدازظهر روز چهارشنبه مورخه 23 شهریورماه و مرحله فینال مسابقات از بعدازظهر روز پنجشنبه مورخه 24 شهریورماه برگزار می شود و در پایان این مسابقات جوایز نفیس نقدی به نفرات اول تا دهم در هر دو دسته اهدا خواهد شد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد