تاریخ: ۱۴۰۱/۶/۲۲
برگزاری مسابقات قویترین مردان کاپ آزاد ایران در مهاباد
نایب رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام اعلام کرد مسابقات قویترین مردان کاپ آزاد کشوری روزهای 23 و 24 شهریورماه در مهاباد برگزار می گردد.

به گزارش هاژه اسپورت؛ رضا فیروزی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در خصوص برگزاری مسابقات قویترین مردان کاپ آزاد کشوری به میزبانی مهاباد اظهار داشت: مسابقات قویترین مردان کاپ آزاد کشوری قرار است به همت هیات استان آذربایجان غربی به ویژه آقای پورایراندوست سرپرست هیات این استان در روزهای 23 و 24 شهریور ماه در شهر مهاباد برگزار شود. این مسابقات به مناسبت هفته دولت و به نام جام ریاست جمهوری نامگذاری شده است.

وی افزود: این رقابت ها در دو دسته 105- و 105+ کیلوگرم با حضور ورزشکارانی از سراسر ایران برگزار می شود. ثبت نام و وزن کشی ورزشکاران روز چهارشنبه از ساعت 14 ظهر الی 17 بعدازظهر انجام خواهد شد.

نایب رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام خاطرنشان کرد: مسابقات در دو مرحله مقدماتی و فینال انجام خواهد گردید. مرحله مقدماتی این مسابقات از بعدازظهر روز چهارشنبه مورخه 23 شهریورماه و مرحله فینال مسابقات از بعدازظهر روز پنجشنبه مورخه 24 شهریورماه برگزار می شود و در پایان این مسابقات جوایز نفیس نقدی به نفرات اول تا دهم در هر دو دسته اهدا خواهد شد.