تاريخ: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۱ اسفند ساعت ۱۶:۱۱ بازدید: 1100      نظرات: 2      کد مطلب: 17765

مشکلات 5 واحد تولیدی شهرستان مهاباد بررسی شد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، در جلسه کارگروه رفع موانع تولید در مهاباد، مشکلات 5 واحد تولیدی و صنعتی شهرستان مهاباد بررسی شد.

امیر قادری فرماندار مهاباد در این جلسه اظهار کرد: تمام دستگاه های اجرایی برای تسهیل در امر تولید و همچنین حمایت از سرمایه گذاران باید راهکارهای قانونی و مختلف را در راستای رفع مشکلات تولیدکنندگان ارائه کنند.

 
 

وی افزود: همزمان با حمایت از تولیدکنندگان نیز منافع و دستورالعمل های دستگاه های اجرایی باید از طرف سرمایه گذاران در نظر گرفته شود تا در طول زمان مشکلات آنان به حداقل برسد.

محمد جهین رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان مهاباد در حاشیه این جلسه به خبرنگار هاژه گفت: قبل از برگزاری این جلسه معاون استاندار و فرماندار مهاباد طی بازدید میدانی از پروژه‌های تولیدی در دست اقدام شهرستان، آخرین وضعیت آنها را مورد بررسی قرار داده و در این جلسه نیز مشکلات بانکی، اداری، تسریع در صدور مجوزات و استعلامات و همچنین واگذاری زمین به برخی پروژه های فاخر شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در راستای حمایت از تولید کنندگان بازه زمانی برای حل مشکلات و استعلامات اداری برای چند پروژه تعیین شد، همچنین تسریع در روند واگذاری زمین به یکی از پروژه های شهرستان برای احداث پارکینگ از دیگر مصوبات مهم این جلسه بود.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

eOTpMbghjK ۱۴۰۰/۱۲/۱۴
EMLVtxYOispDIZGQ
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

bgeDaorVJU ۱۴۰۰/۱۲/۱۴
EwjuLrJkmd

نظر خود را براي ما ارسال كنيد