تاریخ: ۱۴۰۰/۱۲/۱۱
مشکلات 5 واحد تولیدی شهرستان مهاباد بررسی شد

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، در جلسه کارگروه رفع موانع تولید در مهاباد، مشکلات 5 واحد تولیدی و صنعتی شهرستان مهاباد بررسی شد.

امیر قادری فرماندار مهاباد در این جلسه اظهار کرد: تمام دستگاه های اجرایی برای تسهیل در امر تولید و همچنین حمایت از سرمایه گذاران باید راهکارهای قانونی و مختلف را در راستای رفع مشکلات تولیدکنندگان ارائه کنند.

 
 

وی افزود: همزمان با حمایت از تولیدکنندگان نیز منافع و دستورالعمل های دستگاه های اجرایی باید از طرف سرمایه گذاران در نظر گرفته شود تا در طول زمان مشکلات آنان به حداقل برسد.

محمد جهین رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان مهاباد در حاشیه این جلسه به خبرنگار هاژه گفت: قبل از برگزاری این جلسه معاون استاندار و فرماندار مهاباد طی بازدید میدانی از پروژه‌های تولیدی در دست اقدام شهرستان، آخرین وضعیت آنها را مورد بررسی قرار داده و در این جلسه نیز مشکلات بانکی، اداری، تسریع در صدور مجوزات و استعلامات و همچنین واگذاری زمین به برخی پروژه های فاخر شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در راستای حمایت از تولید کنندگان بازه زمانی برای حل مشکلات و استعلامات اداری برای چند پروژه تعیین شد، همچنین تسریع در روند واگذاری زمین به یکی از پروژه های شهرستان برای احداث پارکینگ از دیگر مصوبات مهم این جلسه بود.