تاريخ: ۱۳۹۹ شنبه ۲۶ مهر ساعت ۱۰:۵۰ بازدید: 629      نظرات: 1      کد مطلب: 15329
سرپرست شهرداری مهاباد

درحال ارتقای سیستم اداری شهرداری هستیم اما مشکلی برای امورات مالی نداریم


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، در چند روز گذشته برخی از شهروندان از بروز اختلال در سیستم اداری شهرداری مهاباد و  تأخیر در برگزاری کمیسیون ماده صد شهرداری انتقاد کرده، اما سرپرست شهرداری از ارتقای سیستم‌ اداری شهرداری و ترافیک کاری در برگزاری این کمیسیون خبر داده است.

کریم محمدنژاد در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: برای بهبود عملکرد درحال ارتقای سیستم‌های اداری هستیم اما بدلیل اینکه شرکت پشتیبانی در تهران مستقر است و کارشناسان با محدودیت رفت و آمد روبرو هستند کمی با تأخیر مواجه شده‌ایم.

وی با بیان اینکه  محدودیت‌های کرونایی هم تأخیرهایی را در این زمینه ایجاده کرده‌ افزود: امورات مالی سازمان شهرداری مهاباد کماکان در جریان است و بر اساس درآمدها، امورات مالی صورت می‌گیرد و در پرداخت حقوق مشکلی ایجاد نشده است.

محمدنژاد در ادامه از برگزاری جلسات کمیسیون ماده 100 خبر داد و گفت: بیشترین تعداد جلسات کمیسیون ماده صد و تجدید نظر را بعلت تعدد پرونده‌ها در این مدت به نسبت ماهای قبل داشتیم.

وی افزود: اگرچه تأخیرهایی بدلیل برخی مشکلات به‌وجود آمده اما جلسات درحال برگزاری است و در تلاشیم که تعداد پرونده را به حداقل برسانیم.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، در چند ماه گذشته بدلیل انحلال شورای شهر مهاباد و دستگیری تعدادی از کارمندان شهرداری مهابادبرخی امورات اداری این سازمان با مشکل و تأخیر روبرو بوده اما از ابتدای مهرماه سالجاری با استعفای شهردار مهاباد و منصوب شدن سرپرست شهرداری این شهر، سروسامان دادن به وضعیت اداری و مالی این سازمان آغاز شده است.

مدیریت جدید برای اجرای برخی برنامه‌ها و پرداخت‌ها ابتدا باید ریز بدهی‌ها و عملکرد را تحویل بگیرد و در این مدت نیز تأخیرهایی در زمینه رسیدگی به برخی امورات اداری و مالی صورت گرفته است.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

خضری ۱۳۹۹/۷/۲۶
الاهی اه من دامن گیرتون بشه با کلی زحمت تونستم ی زمین بخرم همه کار هام رو به راه شد وام گرفتم فقط ی امضا تو شهرداری مونده واسه مجوزم امضا نمیکنید الاهی چقدر نارحتم کردین ۱۰۰ برابرش نارحتی بشید الاهی اگه بچه من خونه نداره شما ها نون شب نداشته باشید تا اخر عمرم نفرین تون میکنم

نظر خود را براي ما ارسال كنيد