تاريخ: ۱۳۹۹ دوشنبه ۲۶ خرداد ساعت ۲۰:۱۴ بازدید: 2104      نظرات: 2      کد مطلب: 14953
بدترین روز آذربایجان غربی رقم خورد

فوت 15 بیمار کرونا مثبت در یک روز


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، جانشین قرارگاه دانشگاهی مقابله با کرونا در استان آذربایجان غربی از فوت 15 بیمار کرونایی در یک روز خبر داد.

دکتر محبی با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت کرونا در استان آذربایجان غربی اظهار کرد: در مورخه 25 خردادماه 564 بیمار مبتلا در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند که از این تعداد 290 نفر تشخیص قطعی و 355 نفر تشخیص احتمالی و مشکوک به ابتلا بوده‌اند.

وی افزود: از این تعداد 114 نفر در بخش‌های ICU بستری هستند که 48 نفر آنها مبتلای مثبت و 66 نفر مشکوک به ابتلا هستند،  42 نفر از مواردی که در ICU بستری هستند که با استفاده از دستگاه وینتیلاتور تنفس به آنها داده می‌شود.

محبی تصریح کرد: در 24 ساعت گذشته 156 مورد در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند و متأسفانه 15 نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند تا بدترین روز در استان آذربایجان غربی از ابتدای شیوع این ویروس تجربه شود.

وی اضافه کرد: از این تعداد 6 مورد در خوی، 4 نفر ارومیه، 4 نفر در مهاباد و 1 نفر اهل میاندوآب هستند و مجموع فوتی‌های کرونا مثبت استان آذربایجان غربی به 314 مورد رسیده است.

جانشین قرارگاه دانشگاهی مقابله با کرونا در استان آذربایجان غربی در ادامه اظهار کرد: مجموع فوتی‌های کرونا مثبت در استان به ترتیب شهرستان تا این لحظه شامل ارومیه 79 مورد، اشنویه 4 مورد، بوکان 29 مورد، پلدشت 1 مورد، پیرانشهر 10 مورد، تکاب 8 مورد، چالدران 2 مورد، چایپاره 3 مورد، خوی 67 مورد، سردشت 2 مورد، سلماس 16 مورد،  شاهیندژ11 مورد، شوت 1 مورد، ماکو 2 مورد، مهاباد 34 مورد، میاندوآب 32 مورد و نقده 6 مورد است.

محبی با اشاره شناسایی بیماران کرونایی در بیمارستان‌های استان اظهار کرد: در 24 ساعت گذشته 34 بیمار کرونا مثبت در بیمارستان‌ها شناسایی شده که از این تعداد 20 نفر در ارومیه، 1 نفر در اشنویه 1 نفر در بوکان ، 11 نفر در خوی و 1 نفر در سلماس می‌باشند.

جانشین قرارگاه دانشگاهی مقابله با کرونا در استان آذربایجان غربی در پایان نسبت به افزایش شمار مبتلایان در استان هشدار داد و گفت: وضعیت استان قرمز استان نیازمند توجه ویژه است و در صورت تداوم این روند، وضعیت به مراتب بدتر خواهد بود.

به گزارش هاژه، استفاده از ماسک ، رعایت فاصله اجتماعی و اجتناب از حضور غیر ضروری در شهر بهترین راه پیشگیری از این ویروس است.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

سیاوش ۱۳۹۹/۳/۲۶
تاکی باامارهای دروغ به مردم وانمود می کنید اوضاع عادی است برای نمونه درمهابادامارفوتیهابسیاربالاتر از۵۰ موردودرصورت حساب بیمارانی که با ایست قلبی وسکته های مغزی و... فوت نموده اندو دارای کرونابوده اندراحساب نمودامارهاچندین برابرخواهد شد وشما مسعولانی که بااین عملکرددراین راه قدم نهاده اید درمرگ این افرادسهیم بوده بایدزمان خود پاسخ گوباشید
0
1
پاسخ به این اظهارنظر

علی ۱۳۹۹/۳/۲۶
دوستان تو را به جان عزیزتان قسم هر کاری میتونین بکنین شهر مهاباد رو دوباره قرنطینه کامل کنین. بابا والا بخدا قسم جان انسان ها خیلی ارزشمندتر از این است که بخاطر پول دارین بخطر میندازینش.خواهش میکنم خواهش میکنم خواهش میکنم شهرو کامل قرنطینه کنین. مهاباد اینجوری بره جلو روزانه 20 نفر کشته خواهیم داشت. جناب آقای فرماندار تو به جان عزیزانتان قسم میدهم شهر را قرنطینه کنین. این آمار شما هم می‌دانست واقعی نیست. آمار واقعی خیلی بیشتر است. نگذارین مردم داغ عزیزانشان را ببینن.

نظر خود را براي ما ارسال كنيد