تاريخ: ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۱ اسفند ساعت ۲۱:۴۵ بازدید: 5267      نظرات: 4      کد مطلب: 14279

کاهش مبتلایان مشکوک به ویروس کرونا در مهاباد به 4 نفر


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد از کاهش تعداد افراد بستری مشکوک به کرونا در بیمارستان این شهر خبر داد.

دکتر امیر بهزاد در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد:با منفی شدن نتیجه آزمایش چند بیمار مشکوک به ویروس کرونا که در این بیمارستان بستری بودند، تعداد موارد مشکوک مهاباد کاهش یافت و  چند بیمار دیگر با توجه مساعد شدن وضعیت جسمی با هماهنگی به عمل آمده با متخصصین در استان ترخیص شدند.

وی افزود: درحال حاضر تنها 4 مورد مشکوک به ویروس کرونا در بیمارستان بستری هستند که وضعیت آنها نیز نرمال است.

بهزاد تصریح کرد: برای کاهش ضریب اشغال تخت، 2 بخش بیمارستان ادغام شده اند و پذیریش و یا عمل بیماران غیر اورژانسی از دستور کار خارج شده است.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد با بیان اینکه هیچ مورد قطعی در این شهرستان تاکنون ثبت نشده اظهارکرد: با توجه به اینکه دوران نهفتگی ویروس کرونا 5 الی 14 روز است پیش بینی شده که تعداد افراد مشکوک در سطح کشور به این ویروس در این هفته افزایش یابد و درصورت رعایت نکات بهداشتی و پیشگیری توسط شهروندان موج شیوع ویروس فروکش خواهد کرد.

 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

ایرج ۱۳۹۸/۱۲/۱۱
با سلام
خیلی ممنون از اطلاع رسانی خوب و دقیقتون
خدا قوت
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

عثمان ۱۳۹۸/۱۲/۱۱
با سلام
گلايه در مورد خبر رساني وكاهش استرس مردم در رابطه با ويروس كرونا
دو روزه كه همه مردم مهاباد استرس ٥مورد مشكوك دارند كه من خودم دنبالش بودم واين خبر كه الان منتشر شد زودتر بهش رسيدم ودر مورد اين ويروس وتعداد افراد گرفتار كمتر خبر رساني شده
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

خضر ۱۳۹۸/۱۲/۱۱
این ویروس کرونا خیلی خطرناک است
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

شهاب ۱۳۹۸/۱۲/۱۱
خیلی عالی خسته نباشین

نظر خود را براي ما ارسال كنيد