تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۳ مهر ساعت ۱۶:۵۱ بازدید: 3042      نظرات: 4      کد مطلب: 12735

واکنش نیروی انتظامی آذربایجان غربی به اقدام پسندیده یک سرباز در مهاباد


اقدام پسندیده یک سرباز و انتشار عکسی از آن از سوی پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مورد استقبال کاربران شبکه‌های مجازی قرار گرفت و فرماندهی انتظامی استان آذربایجان غربی نیز ضمن تقدیر از این سرباز وی را به عنوان سرباز نمونه معرفی کرد.
مورخه 25 مردادماه سالجاری یک سرباز راهنمایی و رانندگی در مهاباد، در اقدامی پسندیده به فردی معلول سوار بر ویلچر در نقطه اوج ترافیک درون شهری برای عبور از خیابان کمک می‌کند.
سرهنگ رضا ظهیریان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن تقدیر از این اقدام پسندیده اظهار کرد: چنین اقداماتی همزمان با فرهنگ سازی به افزایش اعتماد مردم به نیروی انتظامی کمک می‌کند.
وی افزود: اقدام این سرباز که نشانگر شخصیت والای وی است مورد توجه و استقبال نیروی انتظامی استان آذربایجان غربی نیز قرار گرفته و ضمن اهدای لوح تقدیر، مرخصی و پاداش نقدی به عنوان سرباز نمونه نیز به مقامات کشوری معرفی شده است.
ظهیریان ضمن ابراز امیدواری به تکرار چنین صحنه‌هایی تصریح کرد: وجدان بیدار افراد در زمان مسوولیت می‌تواند بسیاری از مشکلات اجتماعی را برطرف و به افزایش احساس امنیت و همدلی منجر شود.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۸/۷/۴
درود به شرفش درود به نیت غل و غش این سربازکاش که همه ازش یادبگیرند چون خیلیها هستند تولباس ادارات وحتی همین نیروی انتظامی وقتی بیشان سلام میدی زحمت کشیدن جواب سلام رابه خود نمیدهند انگارکه بدهکاری ولی اینجوان شعر بنی ادم اعزای یکدیگرند راعملا معنی گرد هزاربار درود به شرف وانسانیتش
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۸/۷/۴
عالی 😍😍
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

پری چهره ۱۳۹۸/۷/۳
خیلی بد
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

Avat ۱۳۹۸/۷/۳
خیلی مرده ازش بابت این کار خوب خیلی ممنونم 😘😘

نظر خود را براي ما ارسال كنيد