تاریخ: ۱۳۹۸/۷/۳
واکنش نیروی انتظامی آذربایجان غربی به اقدام پسندیده یک سرباز در مهاباد
اقدام پسندیده یک سرباز و انتشار عکسی از آن از سوی پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مورد استقبال کاربران شبکه‌های مجازی قرار گرفت و فرماندهی انتظامی استان آذربایجان غربی نیز ضمن تقدیر از این سرباز وی را به عنوان سرباز نمونه معرفی کرد.
مورخه 25 مردادماه سالجاری یک سرباز راهنمایی و رانندگی در مهاباد، در اقدامی پسندیده به فردی معلول سوار بر ویلچر در نقطه اوج ترافیک درون شهری برای عبور از خیابان کمک می‌کند.
سرهنگ رضا ظهیریان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن تقدیر از این اقدام پسندیده اظهار کرد: چنین اقداماتی همزمان با فرهنگ سازی به افزایش اعتماد مردم به نیروی انتظامی کمک می‌کند.
وی افزود: اقدام این سرباز که نشانگر شخصیت والای وی است مورد توجه و استقبال نیروی انتظامی استان آذربایجان غربی نیز قرار گرفته و ضمن اهدای لوح تقدیر، مرخصی و پاداش نقدی به عنوان سرباز نمونه نیز به مقامات کشوری معرفی شده است.
ظهیریان ضمن ابراز امیدواری به تکرار چنین صحنه‌هایی تصریح کرد: وجدان بیدار افراد در زمان مسوولیت می‌تواند بسیاری از مشکلات اجتماعی را برطرف و به افزایش احساس امنیت و همدلی منجر شود.