تاريخ: ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۴ شهريور ساعت ۱۷:۴ بازدید: 3826      نظرات: 2      کد مطلب: 12686

پلمپ 3 خانه مسافر در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مهاباد از پلمپ 3 واحد خانه مسافر در این شهر خبر داد.
غلامرضا عبده در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: 3 واحد مسکونی در نقاط مختلف شهر که بدون ضوابط و بصورت غیرقانونی اقدام به پذیرش و اسکان مسافران می‌کردند با دستور قضایی و همکاری نیروی انتظامی و پلیس اماکن پلمپ شد.
وی افزود: در 20 روز گذشته 14 سویت با همکاری نیروی انتظامی شناسایی و پلمپ شده‌اند و اقدامات قانونی به منظور جلوگیری از فعالیت آنها همچنان ادامه خواهد داشت.
عبده تصریح کرد: افزایش ورود گردشگران و مسافران به شهر مهاباد موجب شده که برخی افراد بدون توجه به ضوابط و کسب مجوزهای لازم از این راه کسب درآمد کنند و در همین راستا اداره میراث فرهنگی و گردشگری از فعالیت این واحدها جلوگیری به عمل می‌آورد.
سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مهاباد در ادامه اظهار کرد: در حال حاضر 5 هتل با 135 اتاق و 331 تخت، 3 مهمانپذیر  با 56 اتاق و 147 تخت و 1 هتل آپارتمان به مسافران و گردشگران خدمات اقامتی و اسکان ارائه می‌کنند، لذا گردشگران و مسافران می‌توانند برای اقامت از آنها استفاده نمایند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

وهاب چوز ۱۳۹۸/۶/۲۵
دستتون درنکنه
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

سهراب ۱۳۹۸/۶/۲۴
خەڵک لە بێ پووڵیان خەریکە هەموو کارێکی دەکات .نازانێ بەرنامەیان بۆ داناوین شارە جووانەکەمان وەکو شومالی ئێران لێبکەن کابرا دەڵێ زۆر باشە ماڵەکەم بە پووڵێکی زۆر بەکرێ دەدەم بەڵام نازانێ ئەوەندە کە فێر بوون تازە هەر ماڵەکەیان بەکرێ دەدەن ،کابرای سەییاحیش وردەوردە داوای خدماتی زیاتری لێدەکا تاکو کابرا مەجبوور دەبێ مشروب و خانمیشی بۆ فراهم کا ...ئەوانەن ئاسەوارەکانی خانوو بە کرێدان کە خروجیەکەی دەبێتە توریستی کردنی کوردستان ...

نظر خود را براي ما ارسال كنيد