تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲ مرداد ساعت ۱۷:۳۰ بازدید: 3555      نظرات: 44      کد مطلب: 11452
بدنبال انتشار شعارهای تبلیغاتی شوراها در هاژه//

سخنگوی شورای شهر مهاباد واکنش نشان داد


به‌ دنبال انتشار پوستر و شعارهای تبلیغاتی زمان انتخابات شوراها، ابراهیم کریمی با ارسال جوابیه‌ای به هاژه، خواستار انتشار آن برابر قانون مطبوعات شده است.

متن جوابیه به شرح زیر است:

مدیرمسئولِ محترمِ پایگاهِ خبریِ هاژه

با سلام و تقدیمِ احترام

خواهشمند است، برابر قانونِ مطبوعات، مواردِ زیر را جهتِ اطلاعِ افکارِ عمومی در پایگاه خبری خویش درج فرمایید.

برخود واجب می‌دانم، به‌عنوان منتخبِ مردمِ فهیمِ شهرِ مهاباد در شورای اسلامی شهر، از شما ــ که با درجِ برنامۀ انتخاباتیِ این‌جانب، درِ پایگاهِ خبریِ تحت مدیریتِ خود، امکانِ گفت‌وگویی مختصر با شهروندانِ شریفِ شهرم را فراهم کردید ــ تشکر و قدردانی کنم.

شورای اسلامی شهر، برابر با آیین‌نامۀ تدوینیِ شوراها، نهادی نظارتی بر عملکردِ مدیریتِ شهری است و شهردارِ منتخبِ شورا در رٲسِ آن است. پس شورا، ازطریقِ تصویبِ طرح‌های پیشنهادیِ شهردار و نظارت بر حُسن اجرای طرح‌های مصوب، به‌عنوان نهادِ منتخبِ مردم، به وظایفِ قانونیِ خویش عمل می‌کند.

نکتۀ دیگر آنکه، با توجه بـه مکانیزمِ تصمیم‌گیری در نهادِ شورا، کـه مبتنی بر احتسابِ رأیِ حداکثریِ اعضای محترمِ آن است، قرار نیست برنامـه‌های اعلامیِ کاندیداها در روزهای انتخابات الزاماً در دستورِ کارِ شورا قرار گیرد. آن‌چـه در دستورِ کار قرار می‌گیرد اولویت‌ها و ضرورت‌هایی است کـه شهر در حوزه‌های مختلف با آن مواجـه است. در راستای تدبیر و تصمیمِ درست برای پیش‌بردِ ضرورت‌ها و فوریت‌ها، کـه مدیریتِ شهری با آن روبه‌رو بوده، نهایتِ توان و اختیارم را به‌کار گرفته‌ام. موافقت‌ها و مخالفت‌هایی کـه حینِ تصویبِ طرح‌ها داشتـه‌ام خود دلیلی بر درستیِ این ادعاست.

آخرین و مهم‌ترین موردِ آن دربارۀ فرآیندِ رٲی‌گیری برای شهردارِ منتخب است. علی‌رغمِ احترام بـه رأیِ اکثریتِ اعضای محترمِ شورا، این‌جانب، با توجـه بـه اولویتم در چهارچوبِ مدیریتِ استراتژیک و مطلوبِ شهری، با برنامـه‌های کاندیدای محترم مخالفت کردم و رأی مخالف دادم.

در کسوت سخن گوی نهادِ شورا، برابر با آییننامـه و حدود اختیاراتِ تعیین‌شده برای سخن‌گوی شورا، الزاماً باید آن‌چـه را که مصوبِ قانونی و نهاییِ شوراست اعلام و ابلاغ کنیم.

 اما، درمورد دیدگاهِ شخصی، این‌جانب نسبت بـه برگزاریِ جلساتِ علنی و حضورِ رسانـه‌ها هیچ‌گاه موضعِ مخالف و منع‌کننده نداشتـه‌ام. همان‌طور کـه قبلاً هم بـه صراحت اعلام کرده‌ام، رسانـه‌ها رکنِ مهمِ مدیریتِ کارآمدِ شهری‌اند. هرچند، بـه‌عنوان عضوی از نهادِ شورا، بارها از بعضی رسانـه‌های محترم رویـه‌های نادرست و غیرحرفـه‌ای هم نسبت بـه شورا و شهرداری مشاهده کرده‌ام.

انتظار بود، ضمن نقدِ کاستی‌ها، احترامِ شورا و شهرداری محفوظ می‌ماند و منصفانه قضاوت می‌شد. شهرداری ارگانی کاملاً خودگردان و متکی بـه شهروندان است. رسانـه‌ها، ضمن نقدِ عملکردِ شهرداری و پاس‌داری از ارزش‌ها و حقوقِ شهروندی، باید فرهنگ‌سازی کنند تا شهرداری و شورا، که نهادِ متولیِ مدیریتِ شهری‌اند، از پشتیبانیِ مستمرِ شهروندان برخوردار باشند.

باید اذعان کرد در این مورد بعضی از رسانـه‌های محترم نسبت بـه رعایتِ رویکردِ حرفـه‌ایِ خویش بی‌مهر بوده‌اند.‌

درموردِ نوعِ رابطـه با خبرنگارانِ محترم، شایان ذکر است که تاکنون هرموقع خبرنگاری از این‌جانب پرسشی داشته یا تقاضای مصاحبـه کرده بدون تعلل پاسخ‌گو بوده‌ام و در آینده هم خواهم بود. در رابطـه با موضوعِ پاسخ‌گوییِ شفاف، بـه‌روشنی عرض می‌کنم، هم بـه‌عنوان عضوی از مجموعـۀ شورا، هم بـه‌عنوان سخن‌گوی شورای محترم، برابر با آیین‌نامـه و چهارچوبِ قانون، آن‌چـه را که درست بوده با شفافیتِ کامل مطرح کرده‌ام.

در پایان مجددا به صراحت اعلام می‌دارم که جهت توسعه و اعتلای شهر مهاباد،رضایت شهروندان بزرگوارم یک لحضه در انجام وظایف قانونی خویش  درنگ و کوتاهی ننمایم .
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

1
0
پاسخ به این اظهارنظر

سلیمان خدنگ ۱۳۹۸/۵/۵
در رابطه با صحبتهای سخنگوی شورا مطالبی به ذهنم رسید که توجه ایشان ودوستان را به ان جلب میکنم .اولا شورا نهادیست بسیار قوی ودارای توان نظارت بر اکثریت فعالیتهای شهری اعم از دولتی اجتماعی شخصی فرهنگی وورزشی و.....را دارد .متاسفانه اکثریت اعضا شورا تا زمانیکه انتخاب نشده اند یک سری شعارهای مهم ومردم فریب میدهند ومردم هم به این شعارها رای میدهند بانهایت تاسف.بمحض ورود به شورا هر یک از اعضا بفکر چاپیدن وغارت بیت االمال هستند وبس.نمونه های بسیاری هست که یا خود ملکی تصاحب کرده اند یا بنام برادر وخواهر وخاله و....زمین بالا کشیده اند مدرسه ومجتمع با اعمال نفوذ ساخته اند هتل درست کرده اندو..... سوالی از اعضا محترم شورا را دارم لطفا توضیح بفرماینداگر منافع شخصی مورد نضرشان نیست علت اینهمه دنبال افتادن وهزینه کردن چیست یعنی واقعا این افراد که کاملا وضعشان مشخص است وچه گذشته ای داشته اند ایا صرفا برای خدمت امده ویا میایند؟؟؟؟ زهی خیال باطل.امیدوارم در انتخاباتهای بعدی درست فکر وعمل کنیم .انشاالله.
3
0
پاسخ به این اظهارنظر

رحیم ۱۳۹۸/۵/۳
از کدوم فعالیت بگم با این همه درد که به شهر ما دادین میبینم به هر کارگر شهرداری برمیخوریم اه از سینش بلند میشه به همه بدهکارن .بدونین شهرداری نیروهایی داره که اصلا رنگ هیچ بخشی از شورا را نمیبینن ولی حقوق ۱۰ میلیونی میگیرن از نیروهای خیلی نزدیکشون این خیانت ها به شهر رو شنیدم.این شکلی با ۱۰۰۰نفر نیرو وا این همه مفت خور میشه به شهر رسید.
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

کورده ۱۳۹۸/۵/۳
واقعا لوتی او شورایانه که هیچ کاریکان نکردو نه شارداری چند ساله حقوقی او پرسنلی شارداری افتضاحه دو روژگاره خراپی اقتصادی علل الخصوص اتش نشانی اگر اعتراضیش پکن تهدیدیان دکن دلن اضافه کاریتان له کم دکینوه یا دلن زور کس معطلن کاریان هبه پیتان خوشه برون واقعا متاسفام بو او کاربه دستانه
3
0
پاسخ به این اظهارنظر

شورای دیگه چیه باید گم وگور بشند ۱۳۹۸/۵/۳
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

صلاح ۱۳۹۸/۵/۳
باخجالت بکشید که اسم شورا بیارید چه کاری کردید
7
0
پاسخ به این اظهارنظر

محمد ۱۳۹۸/۵/۳
اگه انتخابات آینده انتخابات سالم و بی شبه ای باشه قطعا" سیلی سختی از مردم خواهید خورد
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

shoresh ۱۳۹۸/۵/۳
ویژدانن شاری مه چی له بوکان کمتره که اویه آوایه و ایره آوا
2
0
پاسخ به این اظهارنظر

کەماڵ ۱۳۹۸/۵/۳
با سلام خدمت تمام همشهریان بزرگوار و قدردانی از زحمات کانال خبر رسانی هاژە ، میتوانم بگویم در دهەی اخیر فعالیت شهرداری مهاباد نزدیک بە صفر بودە و با جرٲت عرض میکنم کە بە غیراز چپاول و غارت از جیب مردم هیچ نفعی برای این شهر نداشتەاند و غیراز شعارهای پر زرق و برق هیچ کار از دستشان برنمی آید. و اگر شهری باشد و حاکمی حتی باید محاکمە شوند.
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

Soli ۱۳۹۸/۵/۳
بخدای مهاباد به خری قورت دا .....
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

کاوه ۱۳۹۸/۵/۳
خیلی کاراکردن وماخبرنداریم ازجمله حیف. ومیل اموال دولتی وسندزد ن زمینهایی که اصلا هیچکس تصورنمیکنه یه روز جزیی ازشهربشه یک مترپارچه سفید زیاد ترکه باخودتون نمی‌برید پس یه کاری نکنیدکه لکه های سیاه ننگینش کنه
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

شیرکو ۱۳۹۸/۵/۳
هستند کسانی که راحت و بی دغدغه چنان بر بیت المال مردم چنگ انداخته اند که هیچ فرزندی خود را این چنین مستحق میراث پدر نمی داند.
وقتی که ارزش و بی ارزش چنان رنگ عوض کرده که دوست و دشمن ، گرگ و گوسفند را از هم تمیز نمی دهیم و به چند سطر نوشته و جملات عالمانه و آگاهانه بسنده میکنیم
چنین وضعی هم، از سرمان زیاد است.
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

عباسی ۱۳۹۸/۵/۳
به برکت اعضای شهرفروش و مال اندوز و سهل انگاری و جوگیری خودمان در رای دادن، امروز مهاباد چه از لحاظ عمرانی و آبادی،فضای سبز و حتی فرهنگی و گردشگری نیز در حال عقبگرد است.
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

محمد منصور ۱۳۹۸/۵/۲
رسانه ها گوش وزبان مردم هستند.نا مسولانی که نا عادلانه با شعارهای دهان پر کن توخالی.برمسند نشستند.اکنون باید جوابگو باشند.والا باید گفت که با نیرنگ وفریب رای دزدیدند.چقدر خوب بود قانونی وجود داشت.که اعمال مسولین رصد می‌شد.سالیانی که پستهای مختلف داشتند و ازمالیات ودارایی مردم مظلوم تغذیه کرده‌اند چه گلی به سر این ولی نعمتان خود زده آمد . قبلاً چی داشتند.و حالا چی دارند.البته اعوان وانصارشان هم چی داشتند و چی دارند. مسولانی دزد و نامردمی از رسانه ها وحشت دارند .نه آنهایی که صادق وخادم هستند.اگر مردم با رعایت حجب و حیایی ورود بایستی چیزی نمی گویند..دلیل بر این نیست که اوضاع بعضی اقایان خوب است.رسانه ها را حمایت کنید.اگر نباشند.ادم خواران دریده زیادی بوجود خواهند آمد.و سپاس از هاژه برای یاد آوری شعارهای تو خالی..البته خود ما مردم نمی‌دانیم چکار داریم میکنیم.رو در بایستی.تعارفات.فامیل بازی..همسایه گری خلاصه با یکی از این بهانه‌ها را میدیم آنچه محلی از اعراب ندارد.تخصص و شایسته سالاری است.
2
0
پاسخ به این اظهارنظر

هه لگورد ۱۳۹۸/۵/۲
طفلکی ها شعار دادن ازجنس دروغش به مثال هرچه دروغ بزرگتر باشد قابل پذیرشتر است،به امید رسیدن به خوان دزدی،نه خدمت
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

هه لو ۱۳۹۸/۵/۲
سوالی که ذهن من رو مشغول کرده اینه که با وجود شناختی که مردم از عملکرد آقایان در دوره های قبل داشتند این برادران ارجمند چگونه دوباره رای آوردند؟
2
0
پاسخ به این اظهارنظر

فتاح ویسی ۱۳۹۸/۵/۲
زۆر سپاسی کاناڵی هاژە دە کە م کە زۆر بە جێ وڕێ وە عدە دروە کانی ئینتخاباتی شوڕای وە دە رخست ؛ ڕە ببی ئاە و نزولە ی ئە و خە ڵکە مە زلومە ی بیانگرێ و لە زمانیان بخات و مکریان ئاشکرا کا
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

عمر پیشوا ۱۳۹۸/۵/۲
من به جای شما بودم می رفتم مرغداری یا گاوداری جاهای دور کار می کردم واصلا به این شهر بافرهنگ بر نمی گشتم
2
0
پاسخ به این اظهارنظر

کارگر ۱۳۹۸/۵/۲
سلام کارگر هایه مهاباد دارن جان میدن شورها هم هر روز به ثروت خوت اضافه میکنن این باغ هایه بزرگ ایا به حقوق سه میلیونی خریداری شده
2
0
پاسخ به این اظهارنظر

حسام الداین ۱۳۹۸/۵/۲
به داخم بو اوشورایانه ی که کامران فاتح یان که سابقه ی باشی له پیرانشار نبوه به زوری توسل به استاندار هه لبژارد له حالیکدا له مهاباد ی فرهنگی ئه و هه مو اشخاصی پاک ودرستکار وه کو مهندس کردستانی تیدایه اما مطمئنم اوشورایانه که پنج نفرن رای یان دا به فاتح تنیا هدفیان فروشی مهاباده وبس
4
16
پاسخ به این اظهارنظر

فتاح کریمی من از عنوان هاژه قدر دانی میکنم چون واقعآ شورا یک گروه بی مسولیت که بخاطر دزدی خودشان ن ۱۳۹۸/۵/۲
چون واقعآ یک گروه دزد سرکار آمده وترحم به هیچی نمی کنند بخاطر دزدی خودشان حتی نمی توانند حقوق کارمندان و کارگران را بپردازند
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

ایزدیان ۱۳۹۸/۵/۲
با عرض سلام و ادب خدمت خبرگذاری موفق هاژه. به عنوان یک شهروند احساس میکنم این خبرگذاری اقدام خوبی رو شروع کردین که قطعا کافی نیست و نیاز به حمایت شهروندان دارد. هر چند در این مورد خیلی هم شوراهای شورای نه مردم شهر مهاباد و گروهشان را مراعات فرمودین، تنها شعاراشون رو یادآوری کردین
2
0
پاسخ به این اظهارنظر

فریدون ۱۳۹۸/۵/۲
سلاو و ریز بو هاژه ی به‌ریز
ئیمه خلکی مهاباد علی الخصوص خلکی به شرفی منطقه پشت تپ هواداری خومان نسبت به ئیوه که تبلیغاتی پوچی شورا و شاردارتان یاداوری کرد رادگینین.
زوربه ی خلک بخصوص قشری کارگر هستا حقوق یکسالیان ندراوه . هیچ اسفالت و لکه گیریک د طولی او دوریه نکراوه . پاک و خاوینی شار جیگای خوی به پیسی و شکاندنی جدولکان و قولکه‌و لجن داوه . کارمندانی شارداری هشتا درصدی لخورا له ادارن اصلا هیچ کاریکیان نیه خطای وانیش نیه چون هیچ پرسینویک نیه . هیچ کس له جیگای خوی نیه اویی استعدادی هیه بیکاره اویی هیچی له دست نایه بوته پیاو . اوانه لای خلک هیچ پیاویک نین .
له‌و دوریه هر طرحیک اجرا کراوه فقط لبر پول خواردن بوا . که‌س نه له شارداری دز و دروزن راضین نه له‌و شورایانه که فقط زگی خویان زلام دکن.
ئیمه ی قشری خلکی عادی واباشتره حقی خومان بستینین و به خومان بینوه ..
8
0
پاسخ به این اظهارنظر

رامین ۱۳۹۸/۵/۲
براستی متاسفم بو شاری مهاباد که انگو شوراکانین
11
0
پاسخ به این اظهارنظر

شهرام ۱۳۹۸/۵/۲
شورا یه کار درست و حسابی انجام نداده الان بدهکارم هست مردم و خبرنگاران باید بیان بگن ببخشید شما نتونستید هیچ کاری برای شهرمون بکنید
شهرداری مثل هر سال درآمد داره هر سالم بیشتر فقط نمیتونن مدیریت کن
اگه نمی تونید کاری بکنید بیایید بیرون یکی دیگی بیاد
از هاژم ممنونیم که شعارهای انتخاباتی رو یاد آوری کرد که سری بعد کاندیدا بدونن که حداقل یکی هست که زود زود یادآوری کنه لطفا دروغ نگید
10
0
پاسخ به این اظهارنظر

طاهر ابوبکری ۱۳۹۸/۵/۲
بسمه تعالی

سلام و عرض ادب خدمت جناب آقای مهندس کریمی

در خصوص پارگراف دوم یا سوم فرمایشات شما استاد بزرگوار:

باید به عرض برسانم وقتی متخصصین و یا اهل فن خود را آماده حضور در پست نظارتی شورای شهر می کنند قطعا شناخت کاملی بر شهر و برنامه هایش دارند و باید هم داشته باشند. لذا وقتی برنامه هایمان را در دوران انتخابات برای مردم ارایه می کنیم اکثریت مردم به برنامه های باب میل خود و یا از روی احساس نیاز شهر به این برنامه ها ، به شما و سایرین رای می دهند و داده اند و این آرای مردم مجموعه ای را تحت عنوان شورای شهر گرد هم می آورد که برنامه هایشان حداکثر پوشش را با خواست و نیاز شهروندان و شهر دردارد. پس باید به برنامه هایی که ارایه شده است پایبند بود.

دوم اینکه آن برنامه ها باید طی سه مرحله تدوین شده باشند که متاسفانه به ندرت یافت می شوند و آن نیز به ترتیب شناخت نقاط قوت - ضعف و فرصت - تهدید شهر به مثابه موجودی زنده و بهم پیوسته و در ارتباط تنگاتنگ با سازمان فضایی شهر و شهرستان و استان و بعد از آن ارایه راهکارهای واقعی و پیوست آن ساز و کار اجرایی برای راهکارها می باشد.

سوم اینکه انتخاب شورا مقدم بر انتخاب شهردار است و شهردار بازوی اجرایی شورا می باشد پس باید برنامه های اعضای شورا برای دوره های کوتاه مدت و میان مدت و بلند مدت برای شهر تدوین شوند و بعد از آن شهرداری انتخاب شود که بتواند با ساز و کار اجرایی مناسب و عملیاتی ، شورا را به اهداف توسعه شهری در تمامی جنبه های خود برساند و لاغیر.

نه اینکه شورای شهر بیاید و هر چی شهردار پیشنهاد کند شورا برایش تصویب کند شورا یعنی همفکری.
اگر قرار بر این است که الزامی برای عملیاتی نمودن برنامه های ارایه شده در دوران تبلیغات شوراها وجود نداشته باشد پس چه بهتر در دوران تبلیغات سر مردم را به درد نیاوریم و کاغذ و پول بی زبان را هدر ندهیم و شهرداری را انتخاب کنید که در جلسه اول که برای ارایه برنامه مراجعه می کند با برنامه های دهان پر کن شورا را فریب داده و بعدا جواب اعضای شورای شهر را ندهد.

با احترام

کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری
8
0
پاسخ به این اظهارنظر

هدایت ۱۳۹۸/۵/۲
شهردار سابق شهرم، مهاباد دوران فاجعه باری سپری میکند که متاسفانه بزرگترین دلیلش شورای بسیار ضعیف در امور شهری و یسیار قوی در امور شخصی می باشد. تاریخ قضاوتتان خواهد کرد..‌ متاسفم ناشورای عزیز
7
0
پاسخ به این اظهارنظر

شهاب ۱۳۹۸/۵/۲
جناب اقای کریمی من به عنوان یک شهروند از شما معذرت میخوام که وعده های خودتونو عملی نکردید رویی که شما اعضای شورا دارین سنگ پای قزوین نداره
8
0
پاسخ به این اظهارنظر

SaraAmini ۱۳۹۸/۵/۲
واقعا نمره ی صفر هم از وجود چنین شوراهایی شرم دارد
6
0
پاسخ به این اظهارنظر

یونس محمود ۱۳۹۸/۵/۲
با سلام و عرض خستە نباشید خدمت مدیریت کانال خبری هاژە و همچنین تمام عوامل زحمتکش شهرداری مهاباد
بە نظر بندە اولا تشکر فراوان در مورد شفاف سازی همین قضیە کە شعار و قول های انتخابات صرفا برای جمع آوری رای مردم بودە و گرنە در مقام اجرا اولویت با شرایط شهر است . البتە من با اجازە شما متن شما رو اینچنین اصلاح میکنم ( اجرا و تصویب طرح ها و خدمات شهرداری با توجە بە اولویت منافع مادی آن طرح برای شورا و عوامل اجرای وبعد از آن الویت نیاز شهر و شرایط آن .دوما متن جوابیە سخنگوی شهرداری مهاباد تک بعدی بودە و مختص بە خود ایشان بودەنە کل مجموعەی شورای شهر و شهرداری ،یعنی صرفا دفاع از خود کە انتقادە واردە را از دوش خود بردارد.
و کلام آخر من دو توصیە هست برای همشهریان عزیز 1 درانتخابات های بعدی شورا بیشتر دقت کنند چون اگر شورا ناکارآمد است مقصر همەی شهروندان هستند کە انتخاب درستی نداشتەاند
2 کسانی کە دوست دارند مهارت سخنوری خوبی داشتە باشند بە جای هزینە های گزاف دورەهای سخنوری بە شوراها مراجعە کنند کە برترین اساتید سخنوری ایشان هستند .
با تشکر
4
0
پاسخ به این اظهارنظر

صلاح ۱۳۹۸/۵/۲
شورا و شهرداری مهاباد شهر را به حال خود رها کرده اند. هیچ پروژه عمرانی وجود ندارد. دسته ای از اعضای شورا عوارض شهرداری را خودشان می گیرند. بزرگترین اشتباهی که کردند این بود که کسی را شهردار کردند که مردم بهش رای نداه بودند.
4
0
پاسخ به این اظهارنظر

امید ۱۳۹۸/۵/۲
کجا در مطلب هاژه به شورا بی احترامی شده؟؟؟؟ اینکه شعارهای توخالیتان در زمان انتخابات رو به شما یاداوری کنن بی احترامیه؟؟؟؟ اگه به گفته خودتون فقط شعاره و قابلیت اجرایی نداره وعده هاتون چرا وعده می دین به مردم ؟؟؟امیدوارم جوابی روشن در انتخابات بعدی از همین مردم بگیرید من از ۲۰ به شوراها نمره صفر میدم
5
0
پاسخ به این اظهارنظر

منصور ۱۳۹۸/۵/۲
الان مردم و هاژه بایستی عذرخواهی کنن ازتون که هیچ کاری نکردین؟ واقعا ادم از حرفاتون حالش بهم میخوره.
5
1
پاسخ به این اظهارنظر

سمکو ۱۳۹۸/۵/۲
والا یک سری دز خه ر بونتوه کیف دکن والا بمرن باشتره .شرفو هبه درون ایدی
6
0
پاسخ به این اظهارنظر

منصور ۱۳۹۸/۵/۲
پس جناب محترم شورای شهر مهاباد از این به بعد در پوسترهای تبلیغاتی خود درج کنید که بزارید انتخاب بشوم بعد اگر اعضای دیگر قبول کردند یسری کارهارو انجام میدیم به نظر بنده شرافتمدانه تر هستش این حرف تا شعارهای پوچ
#ازماست_که_برماست
6
0
پاسخ به این اظهارنظر

شاهین پور ۱۳۹۸/۵/۲
آقای وطمانی عزیز ممنون بابت تلاشتون. شورا به جای اینکه بابت یادآوریهاتون سپاسگزار باشه با این ادبیات بدهکارانه داره پاسخ میده واویلا
4
1
پاسخ به این اظهارنظر

SAW ۱۳۹۸/۵/۲
ایرو چون ل رویان هلدی قسان بکن
6
0
پاسخ به این اظهارنظر

شەماڵ ۱۳۹۸/۵/۲
سپاس و پێزانینی خۆم ئاراستەی هەواڵنێرانی هەر دەم تێکۆشەری هاژە دەکەم که بۆ لەقاودانی گەندەڵی و بێ‌بەرپرسیارەتی ئەم نامەسئوول و شووڕایانە تێدەکۆشن. ئێمە پشتگری ئێوەین تکایە بەو قسە پووچانە دڵسارد مەبنەوە.
6
0
پاسخ به این اظهارنظر

جلال ۱۳۹۸/۵/۲
کوره برا بسه توخودا. وای لیهاتوە شورا به هاژه بلی رویکردتان حرفه ای نییه و بی مهری دکن؟ سرم سورماوه لو قسه یه. توخودا جناب خوت لە خوت حالی؟
7
0
پاسخ به این اظهارنظر

منیژه محمودی آذر ۱۳۹۸/۵/۲
آقای مهندس کریمی، متاسفم رفوزه شدین. ممنون از هاژه که اقدامات نکرده شماها رو یادآوری کرد.
8
0
پاسخ به این اظهارنظر

مناف ایران پناه ۱۳۹۸/۵/۲
پس بااین توضیحات بایدمروم عزیزو همشهریان بخوبی بدانند که تمام شعارهای انتخاباتی اعضای محترم شورای شهر فقط برای فریب همشهریان بوده به جهت بدست آوردن صندلی شورا که لابد ارزش آنرا داشته ودر حقیقت آنها اختیارات اندک اما مهم شورا را می دانسته اما از شفاف گویی واهمه داشته اند .
14
0
پاسخ به این اظهارنظر

مم ۱۳۹۸/۵/۲
هااژه کاملا درست نوشته
6
1
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۸/۵/۲
آنچه عیان است چه لازم به بیان است
2
0
پاسخ به این اظهارنظر

اسماعیل الدو ۱۳۹۸/۵/۲

از نمره ۲۰. نمره ۸. به شوراها وشهرداری مهاباد میدهم از این دوره
5
4
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۸/۵/۲
همو گیانیان دروی
محمد ۱۳۹۸/۵/۲
فقط صفر .بیشتر از این ارزش ندارن

نظر خود را براي ما ارسال كنيد