تاريخ: ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۴ خرداد ساعت ۲۰:۲ بازدید: 4551      نظرات: 1      کد مطلب: 11099
جزییات آتش سوزی میلیاردی در مهاباد

آتش‌نشانان بوکان، نقده، میاندوآب و پتروشیمی هم به یاری شتافتند


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد از مهار آتش سوزی شهرک صنعتی مهاباد خبر داد.

رحمن احمدی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: درحال حاضر آتش سوزی مهار شده و آتش نشانان مشغول جداسازی و ایمن سازی محیط هستند.

وی افزود: این حادثه خسارات جانی درپی نداشته ولی متأسفانه خسارات مالی زیادی برجای گذاشته است.

احمدی تصریح کرد: تاکنون خسارات این آتش سوزی محاسبه نشده اما تخمین زده می‌شود نزدیک به 2 میلیارد تومان خسارت درپی داشته است.

وی علت حادثه را آتش سوزی در یک تریلی  و سرایت آن به کارخانه اعلام کرد و گفت: حوالی ساعت 3 بعد از ظهر این حادثه روی داده و قرارگیری در مجاورت دپوی کارخانه کارتن سازی و خاصیت اشتعال پذیری آتش به سرعت به کارخانه سرایت کرده است و نزدیک به 1 هکتار از مساحت انبار این کارخانه دچار آتش سوزی شده است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد در ادامه اظهار کرد: 40 آتش نشان برای مهار آتش در این عملیات حضور دارند.

احمدی افزود:در این عملیات آتش نشانانی از شهرهای مجاور نیز به یاری شتافته و  5 خودرو سنگین از مهاباد، 1 خودروی سنگین از بوکان، 4 خودروی سنگین از میاندوآب، 1 خودرو از نقده و 1 خودرو از پتروشیمی با اکیپ ویژه در این عملیات حضور دارند.





ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۸/۳/۱۵
چرا احتیاط نمیشه دراین ایام مامیدانیم همیشه اتش سوزی هست

نظر خود را براي ما ارسال كنيد