تاريخ: ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۴ خرداد ساعت ۱۴:۳۱ بازدید: 2500      نظرات: 0      کد مطلب: 11095

اولین استعفای انتخاباتی در ادارات مهاباد کلید خورد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، اولین استعفای انتخابی در مهاباد با استعفای مدیر شبکه دامپزشکی این شهرستان رقم خورد.
با حضور مدیرکل دامپزشکی استان آذربایجان غربی مراسم تودیع بایزید حسن پور و معارفه عباس آغاز به عنوان مدیر دامپزشکی شهرستان مهاباد برگزار گردید.
کامیار داهیم  در این مراسم اظهار کرد: درخشش تولیدکنندگان شهرستان مهاباد در کشور نشان از توسعه دانش فنی و بینش بلند مدت آنها در زمینه دامپروری و کشاورزی است.
وی افزود: دکتر بایزید حسن پور از مدیران بسیار فعال و توانمند این شهرستان بود که در سایر شهرهای استان نیز بسیار توانمند ظاهر شده است.
داهیم تصریح کرد: وضعیت فعلی کشور حکم می‌کند که مدیران بسیار علاقمند در شهرستانها کارها را برعهده بگیرند.
داهیم اضافه کرد: دکتر عباس آغاز نیز مدت 12 سال است که در معاونت دامپزشکی مهاباد به تمامی امور و حساسیت‌ها در این شهرستان آگاه می‌باشد.
مدیرکل دامپزشکی استان آذربایجان غربی در پایان ابراز امیدواری کرد این تغییر موجب ارتقای بیشتر خدمات شود و برای هر دو آرزوی موفقیت کرد.
بایزید حسن پور در ادامه اظهار کرد: شفاف سازی، ایجاد روحیه همدلی و ارتباط قوی بین بخش خصوصی و دولتی، کمترین میزان تلفات تب برفکی در سالهای گذشته جزو افتخارات مدیریت دامپزشکی شهرستان مهاباد است.
 
وی افزود: کاهش 8 ساله میانگین سنی ناوگان حمل و نقل دامپزشکی و تربیت نیروی جوان متخصص از دیگر اقدامات این اداره در سالهای گذشته بوده است.
حسن پور در پایان ضمن تقدیر از تلاش و حمایتهای همکاران و رسانه‌ها برای مدیریت جدید این اداره آرزوی موفقیت کرد.
عباس آغاز نیز در ادامه ضمن تقدیر از تلاش‌های چند ساله حسن پور در مدیریت دامپزشکی شهرستان اظهار کرد: اجرای دستورالعمل و بخشنامه‌های کشوری به منظور کاهش تلفات و ارتقای خدمات از برنامه‌های این مدیریت در آینده است.
بایزید حسن پور که نزدیک به 16 سال است سمتهای مدیریتی مختلف را در دامپزشکی را در کارنامه دارد. وی نزدیک به 6 سال مدیریت دامپزشکی شهرستان مهاباد را عهده دار بود و پیشتر نیز معاونت دامپزشکی شهرستان سردشت در کارنامه دارد. 
عباس آغاز نیز 8 سال سابقه کار در بخش خصوصی را در کارنامه دارد و بمدت 12 سال است که معاون مدیریت دامپزشکی را برعهده دارد.
بر اساس جدول زمانبندی انتخابات مجلس شورای اسلامی مدیرانی که قصد انتخابات در مجلس را دارند قبل از 16 خردادماه باید استعفا دهند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد