تاريخ: ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۲ خرداد ساعت ۱۲:۱۲ بازدید: 1154      نظرات: 0      کد مطلب: 11087

دستگیری راننده متواری تصادف منجر به فوت در بوکان


به گزارش پایگاه خبری _ تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی شهرستان بوکان از دستگیری راننده متواری تصادف منجر به فوت خانم(خ.ص) بلوار کشاورز امیر آباد بوکان خبر داد.

سرهنگ مجید محبعلی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: راننده خودروی متواری تصادف روز چهارشنبه هفته گذشته که منجر به فوت یک نفر شد با تلاش تیم های عملیاتی و انجام اقدامات فنی و پلیسی دستگیر شد.

محبعلی تصریح کرد: با بررسیهای صورت‌گرفته و تحقیقات بعمل آمده پیرامون موضوع سر نخ هایی از محل اختفاء متهم فراری در یکی از روستاهای حاشیه شهر بدست آمد تا اینکه در یک عملیات پلیسی توسط عوامل انتظامی دستگیر گردید. 

وی اضافه کرد: راننده پس از ترک صحنه تصادف اقدام به تعمیر و تعویض قطعات خودروی تصادفی نموده بود که پس از دستگیری به اقدامات خود اعتراف و قطعات مورد نظر نیز از سطح شهر جمع آوری گردید.
فرمانده نیروی انتظامی بوکان در ادامه اظهار کرد: متهم دستگیر شده بهمراه پرونده متشکله به مراجع قضایی تحویل داده شد.

سرهنگ محبعلی در پایان با اشاره به ماده ۸۷ آیین نامه راهنمایی و رانندگی گفت: راننده هر وسیله نقلیه ای که مرتکب تصادف منجر به جرح یا فوت گردد ، موظف است بلافاصله وسیله نقلیه را در محل تصادف متوقف ساخته و با نصب علایم هشدار دهنده رانندگان وسایل نقلیه دیگر را از وقوع حادثه آگاه سازد و تا هنگامیکه تشریفات مربوط به رسیدگی از سوی راهنمایی و رانندگی و پلیس راه پایان نیافته از تغییر وضع وسیله نقلیه و صحنه تصادف خودداری نموده و بلافاصله اقدام به انتقال مجروحان به مراکز درمانی نماید.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد