تاريخ: ۱۳۹۸ جمعه ۱۰ خرداد ساعت ۱۱:۵۵ بازدید: 746      نظرات: 0      کد مطلب: 11077

حضور پرشور روزە‌داران مهابادی در راهپیمایی روز جهانی قدس


همزمان با سراسر کشور راهپیمایان مهابادی در حالی که دست نوشته هایی از مبارزه و انتفاضه مردم فلسطین و قبله اول مسلمانان را در دست داشتند، نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی به  خصوص رژیم اشغالگر قدس اعلام کردند.

شهروندان روزه‌دار مهابادی با سر دادن شعار مرگ بر استکبار، مرگ بر اسراییل در راهپیمایی روز جهانی قدس حملات رژیم اسراییل به مردم فلسطین را محکوم کردند.

در این مراسم معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد روز قدس را روز نمايش اتحاد و همبستگی جهان اسلام در مقابل نمادهای کفر و استکبار جهاني و همچنین روز اعلام انزجار مسلمانان از رژيم صهيونيستی اعلام نمود.

ایرج شجاعی افزود: اتحاد و همبستگی مسلمانان جهان در راهپیمایی روز جهانی قدس شکست اهداف شوم آمریکا و هم دستانش با عنوان معامله ننگین قرن و نوید پیروزی مقاومت و تثبیت آرمان‌های مردم فلسطین است.

در پایان این راهپیمایی قطعنامه سراسری روز جهانی قدس قرائت شد و راهپیمایی کنندگان با فریادهای الله اکبر مفاد آن را تایید کردند.

راهپیمایی کنندگان مهابادی همچنین در پایان پرچم های آمریکا و اسراییل را با سردادن شعارهای 'مرگ بر استکبار' و 'مرگ بر اسراییل' به آتش کشیدند.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد