تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱ خرداد ساعت ۱۸:۰ بازدید: 1447      نظرات: 0      کد مطلب: 11027

ارومیه میزبان رقابتهای لیگ جهانی والیبال


به گزارش پايگاه خبری – تحلیلی هاژه، رقابت های ليگ جهاني واليبال از دهم خردادماه سالجاری به مدت پنج هفته به میزبانی ارومیه و اردبیل برگزار خواهد شد.

بر اساس اعلام فدارسیون هفته سوم و چهارم اين رقابتها بر عهده ايران و در شهرهاي اروميه و اردبيل برگزار خواهد شد و در ادامه آن تاریخ بيست و چهارم خردادماه تيمهای لهستان، كانادا، روسيه، ايران در شهر اروميه به رقابت خواهند پرداخت.

در همین راستا شهردار ارومیه نیز از آمادگی کامل برای برگزاری این مسابقات خبر داده و گفته: نصب المان، تلویزیون در مکانهای پر تردد شهر و استفاده از این رویداد جهانی برای معرفی جاذبه‌های شهرستان در دستور کار قرار دارد.

عبدالله چمن گلی نیز اظهار کرد: تمامی تجهیزات و عملیات لازم از قبیل تهیه و خرید کفپوش مخصوص gelflor مورد تأييد فدراسيون جهاني واليبال، دوهزار عدد لامپ روشنایی و 120 عدد پروژوكتور، دوهزار عدد صندلی، زیباسازی و رنگ آمیزی سالن، اتصال اینترنت پرسرعت، جاگذاري و اسكلت بندي جهت نصب دو دستگاه اسكوبورد، تعمير دوربين هاي مداربسته، تخصيص جايگاه مجزا براي خبرنگاران، تعبيه كابلهاي كواكسيال و فيبر نوري براي سيستم فن آوري ويدئو چك، دوربين خبرنگاران و صداوسيما، راه اندازي حمام سوناي سالن و اجرای آسفالت و زیباسازی محوطه سالن 6000 نفري الغدير تا قبل از شروع مسابقات به اتمام خواهد رسید.

منوچهر پورحسن رئيس سازمان ليگ نیز از اختصاص دادن 1000 بليط براي بانوان خبر داد و گفت: فروش بليط به صورت الكترونيكي خواهد بود كه سايت آن به زودي فعال خواهد شد و هواداران ميتوانند با انتخاب جايگاه اقدام به خريداري نمايند.

تيم ايران هم اينک زيرنظر سرمربي خود كولاكوويچ و بازيكنان دعوت شده به تيم در اردوي تداركاتي بسر ميبرد و دهم خردادماه در نخستين ديدار خود در ليگ جهاني 2019 به مصاف تیم ايتاليا، سپس چین و آلمان در كشور چين خواهد رفت .

برنامه مسابقات تيم واليبال ايران در هفته سوم اين رقابتها به ميزباني شهرستان اروميه به شرح زير ميباشد:

روز جمعه 24 خردادماه دیدار تیم‌های ایران و کانادا ساعت 18.30 دقیقه

روز شنبه 25 خردادماه دیدار تیم‌های ایران و لهستان ساعت 18.30 دقیقه

روز یک‌شنبه 26 خردادماه دیدار تیم‌های ایران و روسیه ساعت 18.30 دقیقه

گزارش: سردار زين العابدين
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد