تاريخ: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۶ ارديبهشت ساعت ۱۳:۲ بازدید: 721      نظرات: 0      کد مطلب: 11002

برگزاری 39 دوره مهارت آموزی در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس سازمان فنی حرفه‌ای شهرستان مهاباد از برگزاری 39 دوره مهارت آموزی در این شهرستان خبر داد.

محمد سلیم عباسی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: امسال به منظور پر کردن ایام فراغت دانش‌آموزان و افراد علاقمند 39 دوره مهارت آموزی برای 712 نفر در مرکز فنی و حرفه‌ای این شهرستان برگزار می‌گردد.

وی افزود: در مجموع بیش از 5 هزار و 872 ساعت آموزش برای مهارت آموزی افراد در فصل تابستان ارائه می‌شود.

عباسی تصریح کرد: مهارتهای برق، تأسیسات، کامپیوتر، دوزندگی، خیاطی، صنایع دستی و... در این مدت به کارآموزان آموزش داده می‌شود و بعد پایان دوره برای افرادی که با موفقیت دوره را گذرانده باشند گواهی صادر می‌شود.

رییس سازمان فنی حرفه‌ای شهرستان مهاباد در ادامه اظهار کرد: هدف اصلی این سازمان تربیت افراد با مهارت به منظور اشتغالزایی و ورود به بازار کار است.

وی از برنامه مهارت آموزی برای مناطق حاشیه شهر خبر داد و گفت: در 6 ماهه نخست امسال 3 دوره بصورت آموزش سیار در مناطق سکونتگاههای غیر رسمی برای 61 نفر در رشته های پوشاک، بهداشت و آرایشی برگزار می‌شود.

عباسی افزود: در ادامه برنامه های مهارت آموزی برای زندانیان 3 دوره مهارت آموزی صنایع چوب، گیاهان دارویی و پرورش زنبور عسل برای 56 نفر برگزار می گردد.

رییس سازمان فنی حرفه‌ای شهرستان مهاباد در پایان اظهار کرد: افراد علاقمند برای شرکت در دوره های آموزشی می‌توانند به مرکز فنی و حرفه‌ای مهاباد مراجعه نمایند و کلاسهای مهارت آموزی از خرداد ماه شروع خواهد شد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد