تاريخ: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۶ ارديبهشت ساعت ۱۲:۱۳ بازدید: 446      نظرات: 0      کد مطلب: 11001

نشست هم انديشي کارشناسان روابط عمومي و امور فرهنگی ادارات شهرستان سقز


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، نشست هم اندیشی روابط عمومی و امور فرهنگی ادارات شهرستان سقز با فرماندار به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان سقز در این نشست با بیان اینکه روابط عمومی اداره ها در عقلایی کردن فضای افکار عمومی نقش مهمی دارد اظهار کرد: این اقدام از طریق اطلاع رسانی به موقع، صحیح و همه جانبه امکانپذیر است.

کامیل کریمیان افزود: روابط عمومی به عنوان مرجع اطلاع رسانی نقش مهمی در تشریح عملکردها برعهده دارد و این واحد اداری نباید از این نقش مهم، غفلت کنند.

وی تصریح کرد: در بعضی مواقع دستگاههای دولتی به علت عدم اطلاع رسانی، نادیده گرفته میشود، درحالیکه اطلاع رسانی به موقع، نقش مهمی در پاسخ دادن به شبهات و افکار عمومی دارند.

فرماندار سقز با تأکید بر تعامل مسئولان با رسانه‌ها اظهار کرد: : مدیران برای پاسخگو ماندن و پاسخگو بودن به روابط عمومی توانمند نیاز دارد زیرا مسئولان توجه بیشتری به نقشهای تفسیری و اظهاری روابط عمومی داشته باشند.

کریمیان اضافه کرد: عصر فعلی اطلاعات نام گرفته و بایستی روابط عمومی ها از ابزارهای نوین برای اطلاع رسانی استفاده کند.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت و نقش روابط عمومی‌ها در تنویر افکار عمومی و پاسخگو کردن دستگاه‌ها و ایجاد زمینه مناسب برای تبادل اطلاعات و آگاهی‌ها و ضرورت ارتقاء وضعیت کیفی از وظایف روابط عمومی و لزوم هماهنگی جامع و گسترده میان فعالیت‌های روابط عمومی سازمان‌ها، ادارات، نهادها و مردم است.

فرماندار سقز در پایان خواستار پویایی و تحرک بیشتر روابط عمومی اداره های شهرستان و تشکیل شورای مشورتی روابط عمومی شهرستان سقز شد.

در ادامه این جلسه حاضرین  به بیان پیشنهادات و مسائل و مشکلات از جمله کمبود امکانات سخت ابزاری و نرم ابزاری، نداشتن ابلاغ پست سازمانی، داشتن چند مسئولیت در کنار کار روابط عمومی، عدم استقلال کاری، برگزاری دوره برای ارتقای سطح علمی، عدم باور مدیران به روابط عمومی، تقویت جایگاه سازمانی، وجود تشکل صنفی، ضرورت ارتباط بیشتر روابط عمومی با اصحاب رسانه، ضرورت شرکت در دوره های آموزشی از مواردی بود که توسط کارشناسان و متصدیان روابط عمومی در نشست پرداختند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد