تاريخ: ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ساعت ۱۹:۵۰ بازدید: 611      نظرات: 0      کد مطلب: 10992
رییس خانه احزاب

احزاب از فسادستیزی استاندار آذربایجان غربی حمایت می کنند


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، رییس خانه احزاب آذربایجان غربی با اشاره به اینکه مبارزه با فساد در هر مقطعی تبعات مثبت در سطح جامعه خواهد داشت، گفت: احزاب و تشکل های سیاسی به عنوان عضوی از خانواده بزرگ ساکن در این استان از فسادستیزی نماینده عالی دولت حمایت می کنند.
«جعفر آیین پرست» روز سه شنبه با اشاره به اینکه مبارزه با فساد در هر دستگاه دولتی و خصوصی ضروری است، افزود: جدیت و شجاعت مسوولان کشور و استان در این مسیر بدون شک ادامه کار را به روی مفسدان می بندد. 
دبیر حزب مستقل و اعتدال در آذربایجان غربی اضافه کرد: دستگاه قضایی نیز اگر با نماینده عالی دولت در استان همکاری کند، ریشه های فساد خواهد خشکید. 
رییس خانه احزاب آذربایجان غربی زدودن محرومیت ها و عقب ماندگی های برجای مانده از ادوار گذشته در آذربایجان غربی را از انتظارات مردم عنوان کرد و گفت: اگر عزم مسوولان استانی و به ویژه استاندار بر این موضوع متمرکز شود، مردم هم همراهی و همنوایی خواهند کرد و مسیر برای سرمایه گذاری داخلی و خارجی فراهم خواهد شد. 
وی اقدام استاندار آذربایجان غربی در تخصیص عواید حاصل از فروش سهمیه های سوخت بین مرزنشینان مرزی را در جهت کاهش آلام و مشکلات اقتصادی آنان دانست و اظهار داشت: اگر این اقدام ارزشمند به طور مستمر، دقیق و عادلانه ادامه یابد، به توزیع عادلانه امکانات منجر خواهد شد. 
 با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید فعالیت در راستای توسعه سیاسی کشور قوت گرفت و همین امر یکی از مهمترین دلایل تلاش برای راه اندازی خانه احزاب به شمار می رود؛ هیات رییسه خانه احزاب آذربایجان غربی طی انتخاباتی در چهارم بهمن سال گذشته مشخص شد و این خانه فعالیت های خود را شروع کرد. 
شاخه استانی حزب مستقل و اعتدال ایران اسلامی در آذربایجان غربی سال گذشته با دبیری جعفر آیین پرست شروع به کار کرد؛ وی دبیر کمیته انتخابات این حزب است و در دوره هفتم مجلس شورای اسلامی نماینده مردم مهاباد بود. 
منبع: ایرناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد