تاريخ: ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ساعت ۱۸:۰ بازدید: 929      نظرات: 0      کد مطلب: 10990
فرماندار مهاباد

برخورد با متصرفان ادامه دارد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرماندار مهاباد ضمن تقدیر از عملکرد دادستانی شهرستان از ادامه برخورد با متصرفان خبر داد.

ایرج شجاعی در جلسه شورای اداری شهرستان مهاباد ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات دادستان شهرستان در خصوص رفع تصرفات در حریم، بستر و حاشیه سد مهاباد اظهار کرد: این اقدام مشترک تمامی دستگاهها بازتاب خوبی در بین افکار عمومی در مهاباد داشته و شهروندان حضوری و غیر حضوری از این اقدام قدردانی کرده اند.

وی با تقدیر از نقش رسانه‌ها، شورای تأمین و سایر ادارات و دستگاههای دولتی برای اجرای قانون افزود: منافع فردی را به منافع جمعی ترجیح نخواهیم داد و برای اجرای قانون هیچ ملاحظه‌ای نخواهیم کرد.

وی تصریح کرد: پرونده های دیگری نیز هم‌اکنون در نوبت رفع تصرف قرار دارند که پس از طی مراحل قانونی و در روزهای آتی با آنها برخورد خواهد شد.

فرماندار مهاباد با انتقاد از عملکرد شهرداری و پلیس ساختمان در خصوص تخلفات ساختمانی در شهر نیز هشدار داد و گفت: تصرفات تنها مربوط به حاشیه و بستر رودخانه یا سد نمی‌باشد و در بسیاری از موارد تراکم فروشی و ایجاد ساختمان‌های غیر مجاز در سطح شهر نیز به مثابه تصرف است.

وی اضافه کرد: در برخی موارد به افراد گفته می‌شود که تخلف مازاد تراکم را انجام می‌دهند و با پرداخت جریمه تخلف را می‌پوشانند.

شجاعی با اشاره به اینکه این افراد از روابط و نفوذ خود برای انجام تخلف و کاهش جریمه استفاده می‌کنند اظهار کرد: قبل از وقوع تخلف باید برخوردها صورت بگیرد و پس از انجام تخلف اقدام قانونی با موانع عدیده‌ای روبرو می‌شود.

فرماندار مهاباد در پایان خاطر نشان کرد: با دستور دادستان روسای ادارات و مسئولانی که زمینه را برای تصرف انجام داده اند تحت پیگرد قرار خواهند گرفت، لذا کارشناسان ادارت و مسئولان باید با حساسیت بیشتری کارهای کارشناسی را انجام دهند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد