تاريخ: ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ساعت ۱۳:۳۴ بازدید: 1087      نظرات: 0      کد مطلب: 10979
دلجویی شورای شهر از هیأت امنای مقبره‌الشعراء

شهرداری مهاباد اجازه هیچ گونه دخالتی نخواهد داشت


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز دوشنبه 23 اردیبهشت ماە جلسه هیات امنای مقبره‌الشعرا (قطعه هنرمندان) با حضور رئیس شورای شهر، مسئول کمیسیون فرهنگی و دو عضو دیگر شورا در سالن جلسات واقع در شیخ بابا برگزار گردید.
در این جلسه حیدری رئیس شورای شهر مهاباد ضمن دلجویی از اعضای هیات امنا در خصوص ناهماهنگی‌های اخیر توسط شهرداری در تدفین و خاکسپاری افرادی خارج از ضوابط و چهارچوب تعیین شده، خواستار قاطعیت هیات امنا و همچنین عدم اجازه به شهرداری در تکرار چنین حوادثی شد.
احمدزاده مسئول کمیسیون فرهنگی شورای شهر نیز دخالت در امور مربوط به هیات امنا را غیرموجه دانست و اظهار کرد: هرگونه تصمیم گیری در خصوص امورات مقبره‌الشعرا به هیات امنا واگذار شده و شورای شهر دور پنجم در این زمینه هیچگونه دخالت و اظهار نظری نداشته است.
وی با بیان اینکه رای هیات امنا اتمام حجت است گفت: شورای شهر به هیچ عنوان اجازه دخالت در امور مقبره‌الشعرا را علی‌الخصوص در تدفین و خاکسپاری افراد به شهرداری نخواهد داد.
کاوه خضری و یونس قویطاسی دو عضو شورای شهر نیز در این جلسه خواستار احترام به تصمیمات هیات امنا و حفظ جایگاه آنان شدند.
در پایان جلسه ضمن تعیین یک نفر به عنوان رابط و هماهنگ کننده جلسات هیات امنا،  مقرر گردید ابلاغ رسمی هیات امنا ظرف یک ماه به اعضا تفویض و شورا و شهرداری مهاباد استقلال آنان را در حوزه مربوط به مقبره الشعرا (قطعه هنرمندان) به رسمیت بشناسد و از آن عدول ننماید.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد