تاريخ: ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۶ ارديبهشت ساعت ۱۶:۴۵ بازدید: 469      نظرات: 0      کد مطلب: 10936

کشف ۳ کیلوگرم مواد مخدر در بوکان


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی شهرستان بوکان از کشف 3 کیلوگرم مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ مجید محبعلی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: با اطلاع رسانی و همکاری شهروندان، تیم‌های عملیاتی پلیس در ادامه مبارزه با مواد مخدر از یک دستگاه خودروی سواری مقدار ۳ کیلوگرم تریاک را کشف و ضبط نمودند .
وی افزود: سوداگران مرگ و توزیع کنندگان مواد مخدر که سعی داشتند این محموله مواد مخدر را از شهرهای عمقی کشور واردحوزه استحفاظی شهرستان بوکان نمایند، قبل از هرگونه اقدام و توزیع توسط نیروهای انتظامی بوکان متوقف گردید.
محبعلی تصریح کرد: در این خصوص ۱ نفر دستگیر و یکدستگاه خودرو نیز توقیف شده که بهمراه پرونده متشکله به مراجع قضایی تحویل گردید.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان در ادامه ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان اظهار کرد: نیروی انتظامی نسبت به ارتقاء امنیت معابر، بوستان ها و تسهیل در رفت و آمد وسایل نقلیه، به ویژه در زمان افطار و شب های قدر توجه ویژه ای کرده و دستورالعمل‌های ترافیکی را اجرا مینماید.
وی افزود: انتظار می رود برای تقویت مراتب خویشتنداری، تحکیم پیوندهای ایمانی و گسترش ارزش‌های اخلاقی، هنجارهای دینی و به ویژه عفاف و حجاب در محیط‌های عمومی با دقت بیشتری از سوی همگان رعایت شود، بدیهی است با معدود افرادی که به نحو مشهودی هنجارشکنی کنند، برابر قانون رفتار خواهد شد.
سرهنگ منصور احدی جانشین فرمانده انتظامی بوکان نیز در جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان از کشف 35 کیلوگرم مواد مخدر و متلاشی شدن سه شبکه توزیع مواد مخدر از ابتدای سال جاری در این شهرستان خبر داد.
وی افزود: در این مدت علاوه بر کشف تریاک که بیشترین کشفیات انتظامی این شهرستان را تشکیل می دهد، دیگر مواد مخدر از نوع شیشه، متادون، گراس و قرص های روانگردان نیز کشف و ضبط شده است.
عکس تزئینی است.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد