تاريخ: ۱۳۹۸ جمعه ۱۳ ارديبهشت ساعت ۱۲:۲۲ بازدید: 1998      نظرات: 6      کد مطلب: 10914
نماینده دادستان

متصرفان حاشیه سد مهاباد بازگردند به شدت مجازات خواهند شد


به گزارش پایگاه خبری هاژه روز پنج شنبه 12 اردیبهشت ماه 98  حدود یک ونیم هکتار دیگر از زمین های حاشیه سد مهاباد که در مالکیت اداره امور آب این شهرستان بود ولی طی چند سال گذشته از سوی برخی افراد به تصرف درآمده بود، با حضور اعضای کارگروه حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی و رسانه ها رفع تصرف گردید.

نماینده دادستان مهاباد که در عملیات رفع تصرف روز پنجشنبه حضور داشت در واکنش به خبرهایی مبنی بر بازگشت تعدادی از متصرفان بر سر زمین‌هایی که هفته قبل در محور جاده پسوه رفع تصرف شده بود اظهار داشت: برخورد شدیدی (حبس گرفته تا جزای نقدی ) در انتظار این افراد خواهد بود.

بر اساس گزارش رسمی کارگروه حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی حدود 100 هکتار از زمین‌های حاشیه سد مهاباد تصرف و به باغ تبدیل شده اند که به صورت هفتگی و تا رفع کامل تصرف، عملیات بازپس گیری آنها ادامه خواهد داشت.

اصلان حیدری دادستان شهرستان مهاباد در جریان رفع تصرف‌های هفته گذشته به هاژه گفت: از این پس روند رسیدگی به پرونده  متصرفان طولانی نخواهد بود و در جاهایی که حریم و بستر سد تصرف شده باشد به محض دستور دادستان اجرایی خواهد شد و اداراتی که کوتاهی کنند و پیگیر رفع تصرفات نباشد با مسئولین آنها نیز برخورد خواهد شد.

هفته گذشته حدود پنج هکتار از زمین‌های حاشیه سد رفع تصرف گردید.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

ابراهیم ۱۳۹۸/۲/۱۳
درود بر دادستان برای اقدام قانونی
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

سلیمان ۱۳۹۸/۲/۱۳
از جناب دادستان وگروه های حفاظت از مراتع وکلیه دست اندر کاران مربوطه که در برگرداندن حقوق ملت کمر همت بسته سپاسگذاریم وبدانند که ملت پشتیبان انها بوده وخواهد بود ودست چپاولگران به حقوق ملت را تا میتوانند قطع نموده وبا اینگونه عملهای انقلابی مورد احترام وپشتبانی مردم خواهند بود وچپاولگران به حقوق ملت نیز دیگر جرات تجاوز را نخواهند داشت امیدواریم این عمل انقلابی ومردم پسند تا اخر ادامه داشته باشد واسثتثایی قایل نشوند.با امید به خدا ی بزرگ .
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

hassan ۱۳۹۸/۲/۱۳
امیدوارم این کار هم مانند خیلی ار کارهای دیگر گزینشی و سلیقه ای نباشد وهمه را شامل شود، که بعید میدانم.، وگرنه بهترین حرکتی است که تا کنون در این شهرستان شاهدش بوده ایم،، ولی میترسم بازهم خودی و غیرخودی لحاظ شود!!!!؟؟؟
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

رضا ۱۳۹۸/۲/۱۳
درود به شرف مسئولان متعد با این کار قلب ما را شاد کردند
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

ویس تراشکار ۱۳۹۸/۲/۱۳
سجاد دهقان زاده دادستان و معاون و بازپرس،هم نیست،،،دادیار است جناب اطلعات را درست بدید
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

بی نام ۱۳۹۸/۲/۱۳
اصلاحیه خبر اقای دهقان زاده نماینده دادستان محترم هست

نظر خود را براي ما ارسال كنيد