تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۱ ارديبهشت ساعت ۲۰:۱۱ بازدید: 292      نظرات: 0      کد مطلب: 10908

فرماندار مهاباد به مناسبت روز معلم پیام تبریک صادر کرد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، فرماندار شهرستان مهاباد با صدور پیامی فرا رسیدن هفته و روز معلم را به همه معلمان دلسوز و فداکار شهرستان مهاباد تبریک گفته و یاد و خاطره استاد شهید علامه مطهری را گرامی داشت. 
 
 متن پیام بدین شرح است:
تعلیم و تعلم از شئون الهی است و خداوند این موهبت را به پیامبران و اولیای پاک خویش ارزانی داشته است تا مسیر هدایت را به بشر بیاموزند و چنین شد که تعلیم و تعلم به صورت سنت حسنه آفرینش درآمد و بی شک هر تلاشی که در راه اعتلای تعلیم و تربیت کشور صورت گیرد نقش سازنده‌ای در شکل گیری شخصیت و آینده فرزندان این سرزمین خواهد داشت و یکی از ابزار‌های مهم توسعه و تضمین افق هر کشوری، تربیت و آموزش صحیح نسل جدید آن می‌باشد.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید آیت الله مرتضی مطهری (ره)،  روز معلم را گرامی داشته و این روز را به معلمان سختکوش و خستگی‌ناپذیر که صادقانه در سنگر‌های تعلیم و تربیت مشق عشق می‌کنند تبریک گفته؛ برای همه عزیزان آرزوی سلامت و سعادت دارم و آرزومندم به مدد خداوند متعال و همت معلمان صبور و کوشا، تلاش بیشتر نسبت به مهارت آموزی، دانش، تجلی اخلاق و امید را بیش از گذشته برای آینده سازان این مرز و بوم شاهد باشیم. موفقیت همگان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.
شجاعی
معاون استاندار وفرماندارویژه شهرستان مهاباد


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد