تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۱ ارديبهشت ساعت ۱۸:۵۰ بازدید: 507      نظرات: 1      کد مطلب: 10906

روز کارگر در مهاباد گرامی داشته شد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، به مناسبت روز جهانی کارگر طی مراسمی در شهرستان مهاباد از کارگران بخش‌های مختلف تقدیر به عمل آمد.

بارزان دانشمند رئیس اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان مهاباد در این مراسم، ضمن قدردانی از مقام كارگران و تبریک این روز بر حمایت بیشتر کارگران و فراهم کردن امکانات رفاهی برای آنان تأکید کرد.

وی افزود: در سال 98 در راستای کاهش دغدغه و افزایش مهارت کارگران این شهرستان 3 موضوع اصلی قراردادهای کارگری و اسناد سفید امضا، توجه ویژه به تشکلهای کارگری و پرداخت تسهیلات و واگذاری طرح‌ها به تعاونی‌های کارگری در دستور کار جدی این اداره قرار دارد.

دانشمند تصریح کرد: استفاده از پتانسیل تشکلهای کارگری و افزایش مهارت کارگران از طریق برگزاری دوره های آموزشی و افزایش نظارتها نیز جزو برنامه‌های این اداره در سال جاری است.

مصطفی نژاد، دبیراجرائی خانه کارگر شهرستان مهاباد هم در این مراسم اظهار کرد: بخش بزرگی از جمعیت شهر مهاباد را کارگران تشکیل می‌دهند و ارتقای کیفیت زندگی آنها باید در اولویت اصلی برنامه‌ریزی ها قرار گیرد.

وی افزود: برخورداری از خدمات بیمه تأمین اجتماعی و ارتقای سطح زندگی اصلی ترین مطالبات کارگران در شهرستان مهاباد است.

ادامه این مراسم با اجرای زنده چند قطعه موسیقی از سوی کاوه چلبی هنرمند مهابادی و تقدیر از کارگران نمونه در بخش‌های مختلف همراه بود.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۸/۲/۱۱
کارگران زحمت کش ترین قشر اجتماع وکمترین حقوق را دریافت می کنند که الان آن راهم دریافت نمی کنند

نظر خود را براي ما ارسال كنيد