تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۱ ارديبهشت ساعت ۱۴:۱۸ بازدید: 1312      نظرات: 3      کد مطلب: 10899
گام بلند برادران پیروت‌پور برای ارتقای ورزش مهاباد

تأسیس آکادمی والیبال و کلنگ زنی مجموعه ورزشی


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مجموعه ورزشی برادران پیروت‌پور در منطقه فجر مهاباد با حضور نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی و مسئولان شهرستانی و استانی کلنگ زنی شد.

قرنی مصطفی پوررییس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهاباد در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: با احداث این مجموعه و چند طرح ورزشی شاخص دیگر در شهرستان، تحولی بزرگ در ارتقای سرانه ورزشی شهرستان روی می‌دهد.

وی افزود: این پروژه  در مساحتی بالغ بر 7 هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر 10 الی 12 میلیارد تومان توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی احداث می‌شود.

مصطفی پور تصریح کرد: این مجموعه شامل سالن سرپوشیده توپ و تور، زمین سرپوشیده فوتبال، زمین روباز چمن مصنوعی، استخر و سالن جکوزی است.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهاباد در ادامه اظهار کرد: تا قبل از سال 97 سرانه ورزشی شهرستان مهاباد کمتر از نیم متر مربع بود ولی با تکمیل سالن‌های ورزشی و مجموعه‌های ورزشی که توسط بخش خصوصی و دولتی در حال اتمام است سرانه ورزشی شهرستان تا 2 برابر افزایش می‌یابد.

علی پیروت‌پور در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: علاقه فرزندانش به ارتقای ورزش شهرستان بخصوص والیبال موجب شد تا در این پروژه فاخر و ماندگار سرمایه‌گذاری کنند.

وی افزود: این مجموعه یکی از مجهزترین و کاملترین مجموعه‌های ورزشی در این شهرستان خواهد بود و هزینه‌های کامل آن از طریق سرمایه‌گذاری شخصی تأمین اعتبار می‌شود.

فرهاد پیروت پور بازیکن تیم ملی والیبال و از سرمایه‌گذاران این پروژه در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: پیشتر در یکی از برنامه‌های تلویزیونی اعلام کرده بودم که در صورت سوپرلیگی شدن مهاباد بودن هیچ چشم داشتی برای تیم مهاباد بازی خواهم کرد اما توفیقی در این زمینه حاصل نشد، لذا توسعه و ارتقای ورزش شهرستان بخصوص والیبال را در دستور کار قرار دادیم.

وی افزود: برای ارتقای والیبال شهرستان و تربیت بازیکنان حرفه‌ای بیش از هرچیز تأسیس یک آکادمی تخصصی لازم است و این امر با پشتیبانی اینجانب و بیستون پیروت پور بهمراه مربیان با تجربه تحقق می‌یابد. از 3 سال قبل برنامه‌ریزی‌ تأسیس این آکادمی برای تقویت تیم‎های پایه و نوجونان صورت گرفته است.

پیروت پور تصریح کرد: تصمیم ایجاد مجموعه ورزشی بنا به نیاز شهرستان کمبود سرانه ورزشی شهرستان صورت گرفته و حداکثر در مدت زمان 12 ماه این مجموعه افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

بیستون پیروت پور نیز در حاشیه کلنگ زنی این مجموعه ورزشی از زحمات پدرش و صادق امیری به پاس تلاش‌های بی شاعبه تقدیر کرد.

نماینده مردم مهاباد نیز در این مراسم اظهار کرد: اقدامات خوبی در زمینه ارتقای شاخص‌های ورزشی شهرستان صورت گرفته و با تکمیل پروژه‌های شاخص ورزشگاه آزادی، ورزشگاه شهر گوک تپه و سالن‌های ورزشی دیگر تحولی در زیرساختهای ورزشی این شهرستان صورت می‎گیرد.

جلال محمودزاده افزود: بیش از 33 میلیارد تومان برای نوسازی و تکمیل ورزشگاه‌های آزادی و شهر گوک تپه اختصاص یافته است.

وی در پایان از تلاش سرمایه‌گذاران برای ایجاد فضای ورزشی در این شهرستان تقدیر کرد.

در پایان خالق قبادی به نیابت از پیشکسوتان شهرستان مهاباد و صادق امیری مربی تیم والیبال مهاباد در سالهای گذشته که به علت بیماری در این مراسم حضور نداشت این مجموعه را کلنگ زنی کرد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

اسماعیل جوانمرد ۱۳۹۸/۲/۱۱
مبارکه اینشالا دستت دردنکنه
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

ناسر که لهور ۱۳۹۸/۲/۱۱
خیلی خوب
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۸/۲/۱۱
امیدوارم موفق باشیدوهرچه زودتر مجموعه به بهره برداری برسه

نظر خود را براي ما ارسال كنيد