تاريخ: ۱۳۹۸ دوشنبه ۹ ارديبهشت ساعت ۱۹:۲۱ بازدید: 479      نظرات: 0      کد مطلب: 10898

کیفی سازی آموزش، اولویت اول سازمان فنی و حرفه ای مهاباد


به گزارشش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، رئیس آموزش فنی و حرفه‌ای مهاباد در جلسه شورای اداری این مرکز گفت: کیفی سازی آموزش در اولویت اول این سازمان قرار دارد.
محمد سلیم عباسی در جلسه‌ای که نهم اردیبهشت ماه با حضور کارکنان و مربیان، مرکز تخصصی مهارت آموزی آموزش فنی و حرفه‌ای مهاباد در سالن جلسات این مرکز برگزار شد با اشاره به عملکرد این مرکز در سال ۹۷ اظهار کرد: امسال آموزش در سکونت‌گاههای غیر رسمی و زنان خود سرپرست و بد سرپرست را با جدیت دنبال خواهیم کرد.
وی افزود: در این مرکز در سال ۹۷ را ۴۲۰ هزار نفر ساعت عنوان کرد که با همکاری و تلاش مربیان و مجموعه‌ی آموزش فنی و حرفه‌ای ۹۶ درصد از این میزان تعهد تحقق پیدا کرد.
عباسی تعداد آموزش دیدگان سال ۹۷ را نزدیک به ۲۶۰۰ نفر اعلام کرد و گفت: این افراد با استفاده از تجارب مربیان و امکانات و تجهیزات رایگان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در دوره‌های مهارت‌آموزی را طی کردند.
رئیس آموزش فنی و حرفه‌ای مهاباد تعداد قبول شدگان در آزمونهای تعین صلاحیت حرفه ای شرکت کنند گان در آزمونهای صنفی، گلیم و‌قالی بافی و کارگران صنعت ساختمان را بیش از ۲۰۰۰ نفر عنوان کرد.
تبین برنامه‌های آموزشی مرکز مهارت آموزی مهاباد در سال ۹۸ پایان بخش جلسه شورای اداری مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای مهاباد بود.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد