تاريخ: ۱۳۹۸ يکشنبه ۸ ارديبهشت ساعت ۱۱:۳۴ بازدید: 659      نظرات: 0      کد مطلب: 10893

نمایشگاه رسانه های کوردی در سنندج گشایش یافت


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، نخستین جشنواره رسانه‌های کوردی از امروز یکشنبه درمجموعه فناوری های دیجیتال مجتمع فرهنگی فجر سنندج آغاز به  کار کرد.
 دبیر اجرایی نخستین جشنواره رسانه های کوردی در افتتاحیه این نمایشگاه که با حضور معاون اقتصادی استاندار و جمع دیگری از مسئولان برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به هدفگذاری مدیریت نمایشگاه، رسانه‌های فارسی زبان اعم از خبرگزاری ها و روزنامه های سراسری با هدف حمایت از رسانه های محلی دو زبانه در صورت حضور، در بخش اتاق خبر مستقر می شوند.
یاری اضافه کرد:  تمامی امکانات نمایشگاه از جمله بخش پنل ها، امکانات سخت افزاری. فنی  نیز در اختیار آنان قرار داده می شود.
وی افزود: در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه داوران دبیرخانه جشنواره مولفه هایی همچون ارائه محتوای مطلوب، خلاقیت در جذب مخاطب، غرفه  آرایی خلاقانه، استفاده از فناوری های نوین، حضور مستمر در نمایشگاه را ملاک انتخاب قرار می دهند و سپس از غرفه برتر و رسانه برتر حاضر در نمایشگاه در اختتامیه جشنواره تجلیل می شود.
دبیر اجرایی نخستین جشنواره رسانه های کُردی گفت:  رسانه های کردی ۲ استان کردستان و آذربایجان غربی در این نمایشگاه غرفه دارند.
یاری اضافه کرد: در حاشیه برگزاری این نمایشگاه پنل های تخصصی با حضور مهمانانی از کشورهای ترکیه و عراق برگزار می شود.
وی خواستار راه اندازی دبیرخانه دائمی جشنواره رسانه های کوردی شد و گفت: دوره دوم این جشنواره در سال آینده قرار است در سطح بین المللی برگزار شود.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد