تاريخ: ۱۳۹۸ سه شنبه ۳ ارديبهشت ساعت ۱۹:۹ بازدید: 592      نظرات: 0      کد مطلب: 10882

تیم شهرستان مهاباد قهرمان مسابقات پاورلیفتینگ و پرس سینه غرب کشور شد


  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، رییس هیئت بدنسازی و پرورش اندام شهرستان مهاباد از قهرمانی تیم پاورلفتینگ و پرس سینه این شهرستان در مسابقات غرب کشور خبر داد.

چیا حسن زاده در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: تیم پاورلیفتینگ و پرس سینه شهرستان مهاباد در مسابقات پاورلیفتینگ، پرس سینه و ددلیفت بدون لوازم غرب کشور با کسب 44 مدال قهرمان این دور از مسابقات شد.

وی افزود: این مسابقات در تاریخ۲۹و۳۰ که با شرکت ۲۷۰ ورزشکار در قالب ۲۲ تیم‌ از استان های غرب کشور که در سالن جانبازان شهرستان نقده برگزار شد.

حسن زاده تصریح کرد: تیم مهاباد در رده بزرگسالان 10 مقام اول و در رده جوانان 6 مقام اول و 1 مقام دوم و 4 مقام سوم را کسب نمود و در رده نوجوانان نیز 8 مقام اول و 3 مقاوم دوم و 1 مقام سوم را به خود اختصاص داد.

وی اضافه کرد:  در بخش بزرگسالان نیز تیم مهاباد 4 مقام اول و 1 مقام سوم را کسب کرد.

رییس هیئت بدنسازی و پرورش اندام شهرستان مهاباد در ادامه اظهار کرد: ناصر رحمانی، جلال رحمانی، مهران مقدم،  حمید کریمی، ادریس زارع نیا مربیگری تیم مهاباد در ردههای سنی مختلف را برعهده داشتند و محمد امین رشه (شینه حاجی هاشمی) : نائب رئیس هیات استان، چیا حسن زاده به عنوان رئیس کمیته پاورلیفتینگ استان، ناصر رحمانی (داور)، داود خضری نیا (داور)، ناصر قسیمی (داور)، حسین میرانداغ (داور)، یونس مصطفی زاده (داور) از مهاباد به عنوان کادر اجرایی در این مسابقات حضور داشتند.

اسامی مدال آوران شهرستان مهاباد به شرح زیر است:

 

- رده سنی بزرگسالان:

۱- ناصر رحمانی مقام اول  باشگاه روژ

۲- حسین صباغ مقام اول باشگاه روژ

۳- فردین شادی مقام اول باشگاه روژ

۴- امید روشن رو مقام اول باشگاه روژ

۵-جلال رحمانی مقام اول باشگاه بهروزقهرمان قهرمانان مسابقات

۶- شاهین چالاوی مقام اول باشگاه راد

۷- مسعود محمدی مقام اول باشگاه راد

۸- ایوب قادری مقام اول باشگاه راد

۹- رامان صالحی مقام اول باشگاه راد

۱۰- سیامند نیکنام مقام اول باشگاه مکریان

۱۱- بهمن نویدی نیا مقام دوم از باشگاه بهروز

۱۲- سیامند چوپانی مقام دوم از باشگاه بهروز

۱۳- سردار روشن بین مقام دوم از باشگاه روژ

۱۴- جلیل غلامی مقام سوم باشگاه روژ

۱۵- سهراب امینی مقام سوم از باشگاه روژ

۱۶- فردین جمالی مقام سوم از باشگاه روژ

-ده سنی جوانان

۱- میلاد شکری مقام اول باشگاه روژ

۲- مهران جمشیدی مقام اول باشگاه ماهان

۳- شاهین رشه مقام اول باشگاه روژ

۴- حسین اوسط مقام اول باشگاه روژ

۵- فهیم پارسانی مقام اول باشگاه راد

۶- امید فیضی وند مقام اول باشگاه را

۷- سینا حمیلی مقام دوم باشگاه روژ

۸- امیر پیروتی مقام سوم باشگاه مکریان

۹- کامران فلاحی مقام سوم باشگاه مکریان

۱۰- مهران قادری مقام سوم باشگاه راد

۱۱- امید علیزاده مقام سوم باشگاه جام

- رده سنی نوجوانان

۱- محمد درویشی مقام اول باشگاه هرکول لج قهرمان قهرمانان مسابقات

۲- نورالدین معروفی مقام اول باشگاه هرکول لج

۳- هادی عزیز بابکری از باشگاه مکریان حاجی حسن

۴- عبدالرحمان فاتحی مقام اول باشگاه مکریان

۵- مهران آبیار مقام اول باشگاه مکریان

۶- ماردین احمدزاده مقام اول باشگاه ماهان

۷- احمد معروف علی مقام اول باشگاه ویسه اگریقاش

۸- سالار خضری مقام دوم باشگاه مکریان

۹- محمد بایزیدی مقام دوم باشگاه مکریان

۱۰- سالار خانه مقام دوم باشگاه روژ

۱۱- افشین شریفی مقام سوم باشگاه مکریان حاجی حسن

۱۲- لقمان بهاری فر مقام اول باشگاه مکریان

- رده سنی پیشکسوتان :

۱- رسول صونه مقام اول باشگاه بهروز

۲- ولی نژند مقام اول باشگاه روژ

۳- مصطفی خیرخواه مقام اول باشگاه روژ

۴- علی رستم عثمانی مقام اول باشگاه علم و تمرین

۵- فاروق فراشی مقام سوم باشگاه علم و تمرین




ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد