تاريخ: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۹ فروردين ساعت ۱۱:۴۹ بازدید: 1396      نظرات: 0      کد مطلب: 10857
همزمان با سراسر کشور

رژه روز ارتش در مهاباد برگزار شد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، بمناسبت گرامیداشت ۲۹ فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، همزمان با سراسر کشور آیین پاسداشت این روز با برگزاری رژه نیروهای مسلح در مهاباد برگزار شد.
در این آیین که با حضور امام جمعه، فرماندار، جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی، مسئولان ادارات و طبقات مختلف مردم مهاباد برگزار شد، یگان‌های نمونه تیپ ۳۶۴ متحرک هجومی شهید نصیرزاده ارتش در مهاباد، به همراه دیگر یگان‌های نمونه سپاه، بسیج و نیروی انتظامی، توان رزمی و دفاعی خود را به نمایش گذاشتند.
فرمانده تیپ 364 متحرک هجومی شهید نصیر زاده ارتش در مهاباد در این مراسم ضمن تبریک گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: نیروهای مسلح با فداکاری و جانفشانی، اقتدار و سرافرازی را برای ایران اسلامی به ارمغان آوردند و نقش بسزایی را در پیروزی و اقتدار این نظام ایفا کرده اند.
 
امیر سرتیپ دوم محمود محمودی افزود:  با توجه به نیازهای کشور عملکرد ارتش جمهوری اسلامی به همیاری و کمک به مردم تغییر کرده و در بحران‌های 2 سال گذشته و سیل اخیر مردم اقدامات و عملکرد ارتش جمهوری اسلامی ایران را بصورت عینی مشاهده کرده اند.
فرماندار شهرستان مهاباد دراین مراسم اظهار کرد: در ابتدای انقلاب برخی‌ها خواستار انحلال ارتش بودند تا اقتدار کشور را از بین ببرند ولی رشادتهای این نهاد نظامی به اقتدار کشور کمک کرد.
ایرج شجاعی افزود: ارتش با فداکاری هرچه تمامتر دوشادوش دیگر نیروهای انقلاب از آب و خاک و ناموس ایران اسلامی دفاع کردند و در حوادث طبیعی نیز همراه و همیار و پشتیبان ملت هستند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد