تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۱ فروردين ساعت ۲۲:۵۵ بازدید: 704      نظرات: 0      کد مطلب: 10845
ناکامی سوداگران مرگ در انتقال و توزیع مواد مخدر

کشف محموله بزرگ مواد مخدر در بوکان


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی شهرستان بوکان از کشف و توقیف محموله بزرگ مواد مخدر در این شهرستان خبرداد.

سرهنگ مجید محبعلی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: با اطلاع رسانی شهروندان و با همکاری و تعامل تیم های عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان، استان و ناجا از یک دستگاه خودروی سواری مقدار ۶۱ کیلوگرم تریاک کشف و ضبط شد.

وی افزود: سوادگران مرگ و توزیع کنندگان مواد مخدر سعی داشتند این  محموله مواد مخدر را از شهرهای عمقی کشور وارد حوزه استحفاظی شهرستان بوکان نمایند که قبل از هرگونه اقدام و توزیع توسط نیروهای انتظامی متوقف گردید.

محبعلی تصریح کرد: در این خصوص ۲ نفر دستگیر و یکدستگاه خودرو نیز توقیف شده که بهمراه پرونده متشکله به مراجع قضایی تحویل گردید .

فرمانده انتظامی شهرستان بوکان در ادامه از اجرای ۶ فقره طرح ارتقای امنیت اجتماعی در شهر بوکان خبر داد و گفت: در تعطیلات نوروزی امسال طرح های ارتقای امنیت اجتماعی در گستره شهرستان بوکان اجرا گردید که در نتیجه آن تعداد ۷۴ نفر معتاد متجاهر جمع آوری، تعداد ۱۳۸دستگاه خودرو و موتور سیکلت متخلف توقیف، ۲ کارگاه تهیه و تولید مواد محترقه غیر مجاز بهمراه ۵۵ کیلوگرم پیش ساز مواد محترقه دست ساز کشف و ضبط گردید.

وی افزود: اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی تداوم دارد و شهروندان میتوانند از طریق شماره تلفن ۱۹۷ نسبت به ارائه دیدگاه های خود اقدام نموده و پلیس را دراجرای هرچه بهتر ماموریت ها یاری نمایند .

سرهنگ محبعلی در پایان اظهار کرد: شهروندان از طریق شماره تلفن ۱۱۰ ( مرکز فوریت های پلیسی) می توانند مسا ئل و موضوعات اجتماعی را به پلیس اطلاع دهند.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد